Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes kiskutyát kint hagyhat...

9 hetes kiskutyát kint hagyhatok az udvaron egy másik kutya társaságában, amíg én dolgozok?

Figyelt kérdés

Nagy udvarunk van. Ma lakásban volt,mindent elpakoltam, nehogy magára rántson valamit vagy szétrágjon, de azt gondolom, hogy jobb lenne neki kint.

Mit gondoltok?

Amikor lakásban hagytuk, akkor is sírt, feltételezem, hogy az udvaron is sírna.

Ti hogy oldottátok meg?


2015. aug. 26. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam aki ilyen kérdést tesz fel az inkább ne tartson kuvaszt.Tényleg ne,egy kan kuvasz ha nincs keményen tartva saját gazdájára is veszélyt jelenthet!
2015. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az oltásai sincsenek meg ilyen idősen...én nem hagynám kint.
2015. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csak régen nem fenyegette annyi veszély a kutyákat mint most pl mérgezés,lopás. Lemérgezik a mudit és egy 9 hetes kölyök még nem védi meg magát,tök mindegy milyen fajta és mekkora,simán ellopják. Mivel még csak 9 oltása van meg így megint csak nem kísérleteznék,hogy vmit elkapjon.


Persze mindenki akkor rakja ki a kutyáját a kertbe amikor akarja. Én egy baba kutyát nem raknék ki!!


4-5 hónaposan már nagyobbacska akkor már annyira nem vészes,de 9 hetesen még kicsi.

2015. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mivel 9 hetes 2 oltása lehet meg"
2015. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bármelyik kutyát megmérgezhetik kívülről vagy megpróbálhatják ellopni. Ilyen alapon semmilyen fajtát sose engedjünk ki. Ez azért elég kivitelezhetetlen egy kertes házban. A betegségek meg régen is fennálltak, tehát ha olyan veszélyes lenne kiengedni 2 oltással egy kiskutyát, akkor már ugyanúgy rég kipusztult volna a faj! Hisz a legtöbb kutyát még manapság is nem hogy kiengedik kölyökkorban de -lapaszkodj meg! - kint születik! És nem lesz semmi baja. A kérdező vagy a többi ott lakó ugyanúgy beviheti a betegséget, és a felnőtt mudi is, azt sem hiszem, hogy a dolgát végezni sem engedik ki. Betegség szempontjából szerintem nem igazán számít, hogy mennyi időt van kint.
2015. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!