Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Klikker tanítás hasznos?

Klikker tanítás hasznos?

Figyelt kérdés
Érdemes elkezdeni klikker tanítást? Eredményesebb dolgokat lehet elérni mint nélküle?
2015. aug. 27. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:
Igen, én szeretem használni, iszonyat gyorsan el lehet vele érni dolgokat. Bár kicsit személytelennek érzem.
2015. aug. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég eredményesen lehet vele tanítani, minden kutya tanítható ezzel a módszerrel, és vannak olyan dolgok, amit sokkal könnyebb így tanítani
2015. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én kutyám még kicsi játékos és elég önfejű viszont a hangokra figyel ezert gondoltam a klikkert,csak attol félek hogy a klikkert ha elhagyom akkor lehet anélkül nem csinálja meg vagy ez téves?
2015. aug. 27. 17:02
 5/6 piriiiii ***** válasza:
Hát, akkor ne hagyd el. Addig használd a klikkert, amíg a kutya a Te hangodra/jeledre nem figyel.
2015. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A klikker a megerősítésben segít, hogy sokkal pontosabban, egyértelműbben tudd megerősíteni a kívánt viselkedést! Emiatt lehet azt mondani, hogy klikkerrel gyorsabban, jobban lehet tanítani. Ez nem a vezényszavak, testjelek helyett van! Ha a kutya már biztosan tudja a feladatot gond nélkül elhagyható a klikker, nem fogja megzavarni a kutyát. De amíg nem olvastál, tanultál eleget a klikkerről, addig ne használd, mert a nem megfelelő használat semmire sem vezet, az valóban összezavarja a kutyát!
2015. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!