Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A párom elakarja vinni a...

A párom elakarja vinni a kutyámat?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk a veget jarja es vinne szeretne a kutyat is.Tole kaptam ajandekba nem is gondoltam,h elakarja majd vinni.A baratoknak,csaladnak is mindig azt mondta,h enyem a kutya.Mikor chipet kapott kerdeztem,h mi legyen bele irva azt mondta nem erdekli,de legyen benne az o szama is.Mikor mondtam,h nem viheti el,mert az en nevem van azt mondta,h becsaptam es o errol nem tudott semmit es bele se ment volna,h az en nevem legyen.Azr mondta,ha nem adom akkor feljelent,h mar csak azert az ove legyen.Adasveteli nem lett irva,a kutyat en valasztottam ki ot nem erdekelte.

Van eselye arra,h torvenyesen az ove legyen?

Azt meg hozza tennem,h nem is magahoz vinne hanem a mamajanal lenne.....


2015. aug. 31. 11:50
1 2
 11/13 evimeri ***** válasza:
Semmiképp ne add neki oda a kutyát. Teljesen mindegy, hogy ki vette, ha te vagy regisztrálva a chipben és az oltási könyvben, gazdája akkor téged illet. Vigyázz nagyon a kutyára. Ha ilyen pitiáner a volt barátod képes bántani is a kutyust csak hogy neked ártson. Nehogy megmérgezze, vagy agyon verje. Ne hagyd magad és a kutyádat.
2015. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Körberöhögnék a rendőrségen, ha megpróbálna feljelenteni. Nem is menne vele semmire, mert a kutya papírjai igazolják, hogy a tied. Még akkor is így lenne, ha valami csoda folytán bizonyítani tudná, hogy ő fizette ki, de mivel nem írtatok papírt a kutya eladójával, így nincs nyoma az egész ügyletnek. Szóval egyszerűen csak hülyének néz téged. Ne is törődj vele!
2015. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Keres dokit, es kivagatja a chipet... nah eddig a pontig vettem komolyan.

Mond meg neki, hogy mivel a te nevedre van chipezve, koze hozza annyi, mint jegesmedevenek a szaharahoz.

2015. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!