Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiégett fű! A Dog Rocks...

Kiégett fű! A Dog Rocks megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Valamit tenni szeretnék hogy ne legyen ennyire csúnya a fű néhány helyen itthon. Ezt találtam, szerintetek beválhat?


[link]



#kutya #kiégett fű
2015. aug. 31. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, aki Deofillt használ, van, aki klorofillt ad a kutyának. Van, aki meg van elégedve, van, akinél nem ér sokat. A puding próbája az evés :))
2015. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Sőt, lehet próbálkozni számmisztikával illetve kézrátétellel is. :)
2015. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A kutya ragadozó, azért ég ki a fű a vizeletétől, mert az evés alatt nitrát képződik a szervezetében, ezt pisili ki. Ezt nem lehet sehogy semlegesíteni. A legjobb módszer, ha felásod a kertet, szórsz el fűmagot, a kutyát pedig elviszed sétáltatni, hogy ne a kertbe pisiljen.
2015. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy ahol kiég, onnan lekaparom a száraz füvet, megkapirgálom a föld tetejét és szórok rá egy marék fűmagot.
2015. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 12:32

A semlegesítő szerek azért vannak, hogy semlegesítsék a nem kívánatos összetevőket.

2015. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 13:34


Na akkor hallgatom az év felfedezését, hogy mi az ami semlegesíti a karbamidot, anélkül, hogy a kutya úgy nézzen ki, mint a svájci sajt. Csak mert a probléma ott van, hogy a karbamid (amit a kutya kipisil) egy nitrogéntartalmú vegyület, és a fehérjék bomlástermékeiből származik. Azért van magas nitrogéntartalma a vizeletnek, mert a kutya sok fehérjét eszik, lévén hogy ragadozó.

2015. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!