Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyának kutyapelenka?

Idős kutyának kutyapelenka?

Figyelt kérdés

15 éves nem lát,nem hall már,lépcsőzni nem tud,eddig kézben vittem le a ház elé hogy intézze el a dolgát.Viszont babát várok,és az orvos eltiltott a cipekedéstől.

Megtanulja a kutyapelenka használatát egy ilyen idős kutya?


2015. aug. 31. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Párod nem tudja megoldani, hogy ő vigye le? Vagy bárki más, szomszéd, szülők, barátok (akik közel vannak, mondjuk esetleg legalább reggel)

Ha meg is tanulja akkor sokat fog szenvedni, mert tudja, hogy a lakásban nem szabad elintézni a dolgát, de kénytelen lesz, ha nincs más mód rá :(

2015. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Párom reggel-este rendezi a kutyákat,viszont most 3 napra elutazik,anyósom lakik a közelben de nem várhatom el tőle h hajnal 6ra átjöjjön kutyát sétáltatni:(
2015. aug. 31. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nehezen.Én már évek óta küzdök, a kutyám pszichésen iszik sokat,ezáltal rengeteget pisil. Óránként levinni nem tudom,meg van hogy 10 órát is kibír pisi nélkül van mikor feljövünk egy sétából fél óra múlva pisi. 13 éves,idős kori rigolja a doki szerint,mert kivizsgáltattam és makk egészséges.

MI újságra szoktattuk,a konyhába nagyon sok idő volt.Viszont így is napi 3x lent van,plussz a konyhába,oda mondjuk napközben és éjszaka végzi a dolgát, ha otthon vagyunk akkor nem,szerintem szégyenli,biztos nem jó,mert eddig bent nem lehetett,de neki már csak a kertes ház segítene,ahol sűrűn kitudom engedni bár éjszaka és míg dolgozok nem lenne. Hát sajnos idős kutyusok is olyanok mint az öreg nénik,bácsik. Viszont,hogy egész nap ne legyen lent nem javaslom,legalább reggel este le kéne vinni. Nagyon sűrűn fogsz takarítani,aztán napi kétszer is cserélheted a vizet,hetenként a mosófejet annyira pisi szag lesz. Másik ebnek a lába műtve volt,igazából semmilyen mozgás nem csinálhatott sokszor volt rajta póráz nem engedtük,hogy fel álljon csak minimálisat. Így 3 napig bentre végezte a dolgát,kénytelen volt. Rengeteget takarítottunk és még így pisi szag volt. Szóval én tényleg nem ajánlom,hogy csak bent végezze.



Sokat számít ha legalább 2x lent van.Szomszéddal,baráttal ismerőssel próbálj beszélni,hogy segítsenek be!!

2015. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

közben írtál...


nos 3 nap alatt nem fog pelenkára meg semmire se szokni nekünk 2 hétbe telt mire teljesen az újságra szokott

2015. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 evimeri ***** válasza:
Akár milyen idős annyi mozgás kell neki, naponta háromszor. Próbálj meg kérni valakit, hogy segítsen ebben a három napban.
2015. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!