Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezzek havi 5000...

Honnan szerezzek havi 5000 forintot kutyasulira?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, találtam egy nagyon jó kutyasulit, 5000 forint havonta, és az anyukám nem tudja fizetni (hárman élünk egy fizetésből + a kutya). Szerintetek honnan szerezhetnék 5000 forintot havonta? :S

Köszi előre is.


2010. márc. 11. 18:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Menj el a lottózóba, és tölts ki egy TippMix szelvényt, tegyél fel 500 ft.-ot, 1.30 -as odds-os meccseket válassz (8-at, 9-et), azok általában még jó eséllyel bejönnek.
2010. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok! Bocs, most látom, hogy 14 éves vagy! Felejtsd el amit írtam, a szerencsejátékot majd később űzheted csak...
2010. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
70%

Ne basztassa mán mindenki (tisztelet a kivételnek)szegény csajt! Azért mer szereti az állatokat és van 1 kutyája és nem keresnek annyit mint a te szüleid, te aki ott ülsz a gép előtt és szidalmazod szegény csajt

most azért mer tetszene neki a kutyasuli?

és egyébként is 1 kutya nem kerül olyan vészesen sokba most dobsz elé egy kotla vizet egy kis tápot vagy maradék kaját + 1x kiviszed egy nap szarni ENNYI!!

(és még1x tisztelet a kivételnek)

2010. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
34%

nem azért mondom de ki a f*sz volt kiváncsi a véleményetekre? mi válaszolók vagyunk és tippeket kéne adni nem b*sztatni.

diákmunkát elvileg vállalhatsz. bár sokat nem mert 16tól felfelé vannak inkább csak ajánlatok de körül lehet nézni.

de szerencsét is lehet próbálni pl játékgép. csak ne legyél függő tőle. én régebben nyertem gépen sokat. igazság szerint ki kell ismerni a gépet ez a titka.

szerintem maradj inkább a diákmunkánál és sok szerencsét.

2010. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
20%

19:09-es (1.) vok.

de télleg ez a kavicsfestős dolog nem is rossz ötlet!

:D

vagy mondjuk állíts limonádéstandot

ja várjá az nem jó mer hideg van xD

2010. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
67%
Gondolkodjatok már a szerencsejáték nem megoldás havi szinten nem lehet nyerni,a szerencse forgandó ez az egyik másik 14 éves.Fix pont kell amiket firkáltam.(a lepontozott 18:39-es vaok)
2010. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsejáték oltári nagy hülyeség, alapból nem állnak jól , és azt a pénzt amit bedobál egy gépbe inkább rakja félre a kutyaiskolára... Azt a pénzt amit a saját kezeddel kerestél , ezerszer jobban megfogod becsülni , mint egy nyereményt , vagy lopást vagy zsebpénzt... Így lesz belőled majd tisztességes intelligens felnőtt ember. Többre becsülök egy szegényt , aki kétkezi munkával keresi a betevőt és mellette még boldog is.
2010. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

hé valaki volt ott az eleje fele aki azt mondta h az öregeknek segítsen az télleg jó ötlet biztos sok a nyugdíjuk és mondjuk ha megbíznak benned és vállalnád akkor sztem valami bevásárlást vagy háztakarítást vagy valamit nyugodtan elvállalhatsz.

sztem holnap kérdezd meg őket ha van idős ember aki egyedül él és nincsenek rokonai vagy távol vannak tőle biztos kellene nekik a segítség szal kérdezd meg tőle h segíts-e neki valamit

2010. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
ja és azt is mondd neki h a kutyasulira kelllene a pénz ;)
2010. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
11%

a szerencsejáték nem olyan rossz de egy 14 éves lány honnan ismerné a gépeket...? énis csak sok idő után tudtam és még akkor se biztos. de az igaz hogyha kiismered akkor azért nagy eséllyel lehet nyerni vele

na mindegy

takarítást is vállalhatnál pl. fecniket csinálsz meg megadsz egy telefonszámot hozzá a többi meg magától jön ha lesz érdeklődő

2010. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!