Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezzek havi 5000...

Honnan szerezzek havi 5000 forintot kutyasulira?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, találtam egy nagyon jó kutyasulit, 5000 forint havonta, és az anyukám nem tudja fizetni (hárman élünk egy fizetésből + a kutya). Szerintetek honnan szerezhetnék 5000 forintot havonta? :S

Köszi előre is.


2010. márc. 11. 18:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a kiválasztott suli vezetőjével,kérdezd meg,nem lenne-e ott olyan munka,pl.takarítás,fűnyírás vagy bármi,amit elvégeznél és cserébe részt vehetnél a foglalkozásokon.

Több olyan suli is van,amihez panzió is tartozik,a kennelek kitakarítását is tudnád csinálni például.

Merre laksz?

2010. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Jan Fennel könyve letölthető a netről!

az alapján nevelheted otthon is!

kutyás közösség meg minden parkban van, ott játszhat szerintem, ha nem lesz pnz!

2010. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
50%

OFF: A lepontozáson az látható, hány olyan ember olvassa el az adott kérdést és a rá adott válaszokat, aki csak a saját igazát és az azzal egybecsengő véleményeket képes elfogadni, meggondolni.


ON: Hárman élve egy fizetésből fel kellene fogni, hogy, bár jogilag 18 éves korig tart a gyerekkor bizonyos tekintetben, de gyakorlatilag nem a kutyaiskola árának megszerzésén kellene gondolkodnod, hanem azon, hogyan segíthetnél a családodnak tartalékot félretenni, meglévő költségeket lefaragni, édesanyád terheiből átvenni. Tudod az anyukák is emberek, akiknek nem feltétlen csupa öröm és lelkesedés, hanem rengeteg aggódás, munkahely megmaradása miatti félelem, stb. az élet és az ilyen lelki terhek kényelmesen felőrölhetnek bárkit, akár testileg is. Akkor pedig nem csak kutyád nem lesz, hanem mit enned.

Kis túlzással hárman nyomorogtok, és míg anyud azon törheti a fejét, hogy ossza a meglévőket háromfelé, addig neked az a fontos, hogyan szerezhetnél saját önző célra, de valójában nem a kutyádra, hanem az idegen (iskola) zsebébe berakandó pénzt. Magyarán az osztozkodásnál kiveszed a részed, pedig nem tettél érte semmit (ilyenkor max az anya arcába lehet vágni, hogy minek hozott világra, de ez bunkóság lenne), de beadni?


Arra még nem gondoltál, hogy kimenj a kutyaiskolába (pl. kutya nélkül) és nézd, mit csinálnak -ingyen-, majd egyéniben gyakorold a kutyáddal -ingyen- ? Vagy, hogy vegyél/kölcsönözz ki a könyvtárból e témával foglalkozó könyveket?

2010. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Vállalj kutyasétáltatást!

Énis abból fizetem 16 évesen a kutyasulit, tápot, felszerelést az állataimnak. Anyumnak nem telik rá, de mindig megoldjuk valahogy.

2010. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
arra senki nem gondol,hogy kellhet nekik a kutya valamiért? és hogy oka van hogy tartsanak kutyát,mégha kevés is a jövedelem?
2010. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Sztem. Attól h még valaki szegény , attól lehetnek vágyai ,most perpill az h tudja járatni a kutyáját kutyaiskolába...nem kell rögtön letámadni ,h inkább hazaadjon stb. majd ha lesz rendes állasa , havi fix jövedelme , akkor szerintem is adjon haza ... de így sztem megérdemel annyit , amire vágyik.
2010. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Egyébként nem nyomorogunk, csak éppen hogy kijövünk. És ha már valaki nem milliomos ne is tartson kutyát? Pont azért akarom megkeresni saját két kezemmel a pénzt, hogy édesanyámnak ne kelljen erre költenie...

Amúgy már van egy "állásom" egy idős szomszédomra főzök+takarítok, kb 1 óra alatt kész vagyok és 800 forintot ad (néha egy ezrest is. :-)))

Köszönöm szépen a válaszokat.

2010. márc. 12. 17:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!