Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vérezhet a kutyám...

Miért vérezhet a kutyám feneke? Tapasztalt már valaki ilyet a kutyáján?

Figyelt kérdés

7 éves szuka kutyám van és néhány hónapja azt vettük észre hogy nehezen végzi el a dolgát, percekig csak guggolva járkál körbe és ha kakil is akkor szárazat és keveset (régebben nem ilyen volt). Miután elvégezte a dolgát nagyon vérzik a feneke és láthatóan fáj is neki.

Kipróbáltuk hogy nem kap sem csontot sem száraztápot de semmi változást nem produkált.


2015. szept. 2. 20:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Könnyen elítélitek az embert, anélkül hogy bármibe is belegondolnátok... De én nem fogok magyarázkodni ilyen embereknek, nem az volt a kérésem hogy elítéljetek mikor fingotok sincs a dologról, a KÉRDÉSEM az volt, hogy tapasztalt-e valaki ilyet és mi volt a gond. Ha tehettem volna és már az elejétől ilyen mértékű lett volna a dolog elvittem volna. És képzeljétek már 100000-reket költöttünk a kutyára mert szükség volt rá. Úgyhogy senki ne nevezzen rossz gazdinak anélkül hogy bármiről is tudna.

Én meg azt kívánom a rosszakaróknak akik különböző kedvességet kívántak, hogy legyenek boldogok az életben;)

2015. szept. 4. 13:55
 12/14 anonim ***** válasza:
MIt eszik? Az enyémnek is volt. Adj neki nyers húst csont nélkül, lehet kapni marha nyesedéket eledeles boltba, de hosszú távon válts tápot, nekünk a brit prémium vált be. Az is megoldás lehet hogy meglocsolod lenolajjal, ami egészséges is, és beáztadod.
2015. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Édes kis csillagom. Nem velünk van a baj, hanem veled. És én elhiszem, hogy fontos neked a kutyád, és költessz rá, ha szükség van, és azonnal orvoshoz viszed, de talán az iskolában jobban oda kellett volna figyelni a szövegértő mondatalkotásra.


Ugyanis a kérdésedből nekem (és szerintem joggal mondhatom, hogy mindenki másnak is), a következő dolgok jöttek le:

- Van egy idősödő szukád, és hónapok óta véres a széklete, fáj neki a székelés, és székrekedése van (illetve a fájdalomtól nehezen végzi el a dolgát).

- Amit eddig próbáltatok, hogy elhagytátok a csontot és száraztápot.

- Tőlünk kérdezed, mezei kutyatartóktól, hogy ugyan ez mitől lehet.


Tehát, nincs kizárva semmilyen betegség, nincs említve semmilyen orvos, így az ember azt hiszi, hogy büdös életedben nem jártál még állatorvosnál. És ahelyett, hogy az orvostól kérdeznéd, illetve állatorvosokat hívogatnál, és irogatnál nekik, tőlünk kérdezed, egy oldalon, ahol fogalmad se lehet róla, hogy ki ül a másik oldalt.


Ha legközelebb felteszel egy hasonló kérdést (és igaz is), akkor írd bele, hogy hány orvosnál jártál, és hogy melyik orvos mit mondott, mit ajánlott, van-e/volt-e bármilyen betegsége, aminek köze lehet ehhez, milyen orvosságokat próbáltatok/vagy házi gyógymódot, az orvos ajánlásával.

Köszipuszi

2015. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kell hisztériás nagyrohamot kapni, drága kérdező. Egyértelmű kellene, hogy legyen hogy leírod hogy voltatok orvosnál és az mit mondott. Ellenben mire gondoljunk? Kiszopjuk a kisujjunkból, hogy mit tettetek eddig a kutyáért? Ami a kérdésedből lejött ennyi: Idősebb szuka kutya nem tud tojni, sőt vérzik közben, ti meg értetlenül álltok fölötte, hagyjátok hónapokig szenvedni és minden amit tesztek érte annyi, hogy nem adtok neki csontot és tápot.

Őszintén, ezen kívül mire kellett volna még gondolnunk? Ez alapján még jó, hogy elítélünk. Ha nem akarod, legközelebb vedd a fáradságot és írj egy részletes kérdést, amit úgy is tudunk értelmezni ahogy te szeretnéd.

2015. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!