Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? Mit csináljak...

Ez normális? Mit csináljak hogy ne féljek ennyire a kutyáktól?

Figyelt kérdés

Egy-két hónapja egyre jobban félek a kutyáktól, pedig nekem is van,és nem volt rossz élményem a kutyákkal.

Főleg egy hónapja egyre jobban félek tőlük,még ha egy pici tacskó kiszökik és megugat,vagy egy palotapincsi,képes vagyok nagyon megijedni.Ha megyek az iskolából hazafelé,és látom a kertekben a kutyákat,sokszor nagy kerülőket teszek,vagy iszonyatosan futni kezdek,mert attól félek hogy kiugranak,vagy akár az ugatástól is teljesen berezelek.Pedig a legrosszabb dolog ami történik,hogy kiszökik egy tacskó,vagy egy kóbor kutya mászkál,vagy egyszer annyi volt hogy kutya sétáltatás közben kiugrott egy kutya és egy kicsit megugatott.Szóval nem tudom mért félek egyre jobban.Ez normális?Mit tegyek?


2010. márc. 12. 19:21
1 2
 11/11 anonim válasza:
Velem ugyan ez a probléma csak engem már kergetett meg kutya.Szerintem csak az kéne hogy megharapjon egy bár kérdezd meg a szüleid.
2011. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!