Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet hogy lehessen egy kutyám?

Figyelt kérdés

Egy tacskót szeretnék, de már van egy másik kutyánk, 11 éves, nem lehet vele semmit kezdeni. (tapasztalat)

Az unokatesóméknak van egy tacsijuk nevelgetem, már sok parancsot is tud, sétáltatom ezt mindet tudják.

De hogy miért nemengedik?

Ugye van egy másik kutyánk, a tacsi mindent széttépne, borítgatná a virágot, de hiába mondom nekik. NEVELNI KELL, ÉS NEMFOGJA EZT CSINÁLNI. Már 1 éve böngészek a neten tippekre, nagyon sok kutyás videókat nézek, mondtam nekik jobban fogok tanulni, de semmi.

Valami tippeket tudnátok mondani?


Kritikákat nemszeretnék.



2015. szept. 12. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Oltások ÉS féreghajtások nélkül ne vegyél semmilyen kölyköt, mert pár nap és vége. Adja oda ingyen vagy oltsa be.
2015. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na most akkor jól értem, vettél egy keverék kutyát végül?
2015. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11 éves kutyával nem lehet semmit se kezdeni?? :O


Akkor neked nem való kutya.


13,5 éves kutyámnak mai napig tudok trükköt tanítani,nyaranta elviszem úszni a Dunához.

Nyilván már a labda után nem szalad,meg sportolni sem tudok vele. De tök jól lehet vele foglalkozni.


Sétáltatni trükköt tanítani a 11 évesnek is tudsz.

2015. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na hogy haladsz a kutyusoddal???
2016. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Rendesen, hogy haladnék? Minden oltása megvan, ittvan egy kép is :)

[link]

2016. márc. 22. 12:41
 16/17 anonim válasza:
Bocsi de nem könnyű a tacskokal báni tapasztalattal mondom és ha a 11 éves kutya nem kell neked már akkor szerintem ne is vegyél kutyát
2018. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
3-4 év után bátran kijelenthetem, okos, egészséges tacsit nevelek ;)
2019. febr. 18. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!