Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya? (kép lent)

Ez milyen fajta kutya? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 13. 21:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

AKUMI


Te honnan tudod, hogy semmit nem tudok róla ?

Azt sem tudod, hogy ki vagyok !!!

Te okoskodsz, hogy kép alapján nem választunk kutyát ?

Rólam se láttál még képet, mégis dumálsz !!!

Egyébként létezik wikipédia és google, amikben rá tudok keresni, hogy milyen szükségletei vannak a kutyának.

Erről ennyit... Te csak kötekedni és okoskodni jöttél ide. Én felteszek egy normális/kultúrált kérdést, amire rögtön támadás a válasz !!!

Mérhetetlenül gyűlölöm ezt az oldalt.

2015. szept. 15. 17:07
 12/17 anonim ***** válasza:
És hogyan találtál információkat egy fajtáról, aminek a nevét sem tudtad, amikor írtad, hogy ilyet szeretnél? :)
2015. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem meg te IQ fighter...
2015. szept. 15. 17:14
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem rosszindulatból írtam, hanem mert tudom, hogy az emberek hajlamosak kinézet alapján fajtát választani, ha nem szól nekik valaki, hogy más szempontokat is érdemes figyelembe venni. A sulink tele van olyanokkal, akik munkakutyát választottak maguknak, és amikor szembesültek a kutya igényeivel, rájöttek, hogy nincs rá idejük, és vagy kerestek neki másik gazdát, vagy nem, de mindenképpen szívás a vége, a kutyának is meg a gazdának is. Ezer bocsánat, ha segíteni szeretnék ezt elkerülni.
2015. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Oké, de azt írtad, hogy ilyen fajtát szeretnél, már akkor, amikor azt sem tudtad, hogy milyen fajta, erre reagáltam. Az időrend fontos dolog.

És mivel ez a kijelentés tökre azt sugallta, hogy amúgy nem érdekel semmi más erről a fajtáról, csak az, hogy kölyökkorában három hétig ilyen cukin néz ki, hát bocsánat, ha ennek megfelelően reagáltam :D

2015. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Én nem azért írtam azt, hogy "ilyen kutyát szeretnék", mert már most meg akarom venni !!!

Hanem azt, hogy ha lesz egyszer egy kutyám, akkor valami ilyesmin fogok gondolkodni !!!

AKUMI... Azért lásd be, ha te is választasz egy kutyát, te is megnézed, hogy hogy néz ki !!! NEM ?

2015. szept. 15. 17:20
 17/17 anonim ***** válasza:
De, de az alapján semmit nem döntök el, mert önmagában az, hogy kölyökkorában három hétig cuki, igen kevés alap 15 évnyi boldog együttélésre. Megnézni lehet, odáig lenni érte lehet, de rögtön kijelenteni, hogy ilyet szeretnék, egy picit szerintem túlzás.
2015. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!