Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám rávenni a szüleime...

Hogy tudnám rávenni a szüleimet egy kutyára?

Figyelt kérdés
sziasztok, már nagyon régóta szeretnék egy kutyát de anyukám nem engedi... kertes házban lakunk lenne neki hely, és én gondoznám természetesen, az én felelősséégem lenne... tudnátok ötleteket adni hogy vehetném rá egy kutyára? a válaszokat előre is köszönöm :)
2015. szept. 15. 22:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerinted ha a kutya csinál valamit, amiért feljelentenek, akkor a hatóság téged, vagy a szüleidet fogja keresni? Ennyit a felelősségvállalásról.

Ha állatorvoshoz kell vinni, a tízezreket ki fogja fizetni? Ennyit az "el tudnám vállalni"-ról.


És valóban, amikor majd továbbtanulsz, vagy elkezdesz dolgozni, bulizni akarsz, nyaralni menni, mi lesz a kutyával? Kalkuláltad, hogy kb 25-30 éves korodig vállalnál egy társat?

2015. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat mindenkinek aki a kérdésemre válaszolt :), egyébként nem azt kértem hogy oktassatok ki, mert ezekkel tisztában vagyok! tudom mivel jár ugyanis volt már kutyám!
2015. szept. 16. 14:12
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha már volt kutyád, akkor lehet, nem véletlen, hogy most nem lehet.
2015. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
már mindegy.. megkérdeztem és a suli miatt nem lehet... csak ha jó lesz a bizim... azért köszi
2015. szept. 16. 14:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem a bizonyítványod milyensége határozza meg, milyen gazdi vagy! Legyél önkéntes a menhelyen, sétáltass ott kutyát, az is több a semminél!
2015. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na az ilyen szülőket nem értem. Mi köze a "bizinek" a kutyatartáshoz?! Attól lesz valaki jó gazdi, mert jól tanul? Nem hiszem, hogy e kettő összefügg...
2015. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
utolsónak: hát hidd el hogy én sem értem őket sokszor -.-" de persze magyarázat mindíg van... és jelenleg úgy függ össze hogy ha jól tanulok akkor kiérdemlem a kutyát... valahogy így.. a többiben tudják a szüleim hogy jól bánok az állatokkal nem azzal van a baj,egyszerűen csak "nem érdemlem meg" :/
2015. szept. 16. 20:53
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát, kedves kérdező, ha csak ennyi az akadálya, akkor tanulj jól. :) Magadnak is jót teszel vele hosszú távon (még ha most ezt nem is érzed), és még kutyád is lehet - csak nyerhetsz vele.
2015. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, igyekszem :)
2015. szept. 16. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!