Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem tartjátok igénytelennek...

Ti nem tartjátok igénytelennek azt, aki a lakásban tartja a kutyáját, és felengedi a kanapéra/fotelra és tiszta sző a bútor? És akkor mondják, hogy ülj le!

Figyelt kérdés

Mit csináljak ilyenkor? Kiráz a hideg, hogy tiszta szőr lesz a pólóm, pulcsim, és szedhetem le a szőrszálakat!


Mondjam meg, hogy "én nem ülök oda ahova a kutya szokott!"?


Legalább porszívóznák le naponta!


Elég igénytelenség nem?


2014. márc. 4. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 Firestorm ***** válasza:
91%

Az nem a Te lakásod,majd a gazdi tudja,hova engedi fel az állatát és hova nem.Nyugodtan lehet állni is,nem kötelező leülni.

A másik fele,mivel a legtöbb kutya vedlik így akárhányszor porszívózhat az ember a szőr nem fog eltűnni 100%osan!.

Én örülök,hogy nincsenek olyan ismerőseim,akik ettől undorodnak.

Mellesleg engem jobban zavarnak az ilyen emberek,akik leigényteleneznek olyan embereket,akik lakásban tartanak állatott illetve pálcát törnek a fejük felett.

Jól gondolod nekem is panelban van kutya és ágyban alvós.

2014. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
92%
nekem cicám van bent, de kutya is volt, persze akadnak szőrszálak de olyan nem volt hogy csomókban álljanak a szőrök.
2014. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
75%
Ha igénytelenek, ne menj hozzájuk. Ha lenne bent kutyád/macskád tudnád, hogy elég ha egyszer felugrik, már csupa szőr minden. Nem lehet fél óránként porszívózni. Amúgy meg ha mész hozzájuk vigyél egy párnát és ülj arra.
2014. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
67%

Akkor lenne igénytelenség, ha nem porszívóznának EGYÁLTALÁN, és a kutyát sem fésülnék ki, hogy ne hulljon a szőre, szóval ha totál elhanyagolnák. Vagy ha sáros lábbal felengedik, az szintén elég gáz.


De ha egyébként tiszta a lakás, takarítva van rendszerese, porszívózva és a gazdi foglalkozik a kutya bundájával, hogy ne úgy hulljon olyan szinten hogy végigsimít rajta az ember és marokkal fogja a szőrt a kezében.


De pár kósza szőrszál ígyis úgyis lesz, bár pl nálunk észre sem venni, sokszor azt hiszik hogy nincs is kutyánk, mert én azért 3-4 naponta takarítok meg fésülöm a kutyám.

2014. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 Firestorm ***** válasza:
83%
Te vagy őrült,hiszen olyan helyre jössz ahol kutya szeretők vannak és nem kutya gyűlölők.
2014. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
70%

"Hát az ! Na meg szaros a seggük is. Gusztustalan !"


hostage, ne magadból indulj ki.

2014. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
95%
Nálam is lakásban vannak, feljöhetnek a kanapéra is. Minden másnap porszívózom a bútort, meg a lakást, de ha tudom, hogy valaki jön, akkor előtte is. Azért nyilván nem állítom sarokba a kutyákat, mert vendég jött, de el lehet küldeni őket.
2014. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

Igénytelenséget értem, hogy oda ültetnek le ahol fekszik a kutya nap mint nap! És üljek le a kutya mellé, mikor látom, hogy tiszta szőr a takaró ami rajta van a kanapén, vagy a huzatja. Nem bőrkanapén fekszik a kutya, tehát rátapad a sok szőr!


És azért igénytelenek, mert ha igényesek lennének fenn tartanának olyan kanapét/fotelt, ahová a kutya nem mehet fel! És ültessenek bele abba!

Ne abba ahol a kutya fekszik egész nap!

Nem vagyok kutya! A kutya nem ember!

2014. márc. 4. 13:25
 9/75 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem tetszik ne menny hozzájuk. Esetleg kérj valamit amivel letakarhatod a kanapét. Attól még, hogy bent van a kutya senki nem lesz igénytelenebb. Nálunk külön fotelja van, oda ember nem ül, mert az a kutyáé(!). Megfelelő fésű, és ápolás mellett meg nem vészes a szőrhullás se, csak kevéssel igényel több takarítást.

Egyik ismerősünk finnyáskodott, hogy összeszőrözi a kutya, csináljunk vele valamit. Én akkor tisztáztam vele, hogy a kutya itt lakik, ő meg nem. Ha nem tetszik találkozzunk máshol.

2014. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen vendégnek csak ennyit tudok mondani:


"1. Ha nem szeretnél szőrös lenni, akkor ne ülj le, vagy hozz magaddal szőreltávolító hengert, vagy vetkőzz meztelenre. (na jó, inkább az utóbbit ne tedd meg kérlek)


2. NE KÉRD, hogy zárjam ki a szobából! Mit szólnál ahhoz, ha megkérnélek, hogy kösd ki a gyerekeidet amíg nálatok vagyok?


3. NE KÜLDD EL A KEDVENCEMET, ha odamegy hozzád örülve, hogy üdvözöljön. Ha esetleg nyálas lettél szerencsére van fürdőszobám, és szappanom is.


4. NEM KELL elmondanod a véleményed arról, hogy miért tartom lakásban, miért jöhet fel az ágyra. Én így szeretem, nekem így természetes. Pont.


5. Azt mondani, hogy EZ CSAK EGY ÁLLAT számomra sértő, hiszen Ő családtag. Én szeretem, és tisztelem a családom összes tagját, beleértve a négylábúakat is."

2014. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!