Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is felmegy az...

A ti kutyátok is felmegy az ágyra/ kanapéra, míg nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés

Ez a videó ihlette a kérdést: http://www.youtube.com/watch?v=7D5bPLxU8U8


Én akármit csinálok, még ha rendben is van a sorrend, tök engedelmes a kutyám, akkor is felmegy a kanapéra, ahova elvileg nem lenne szabad neki. A másiknak eszébe sincs szabálytalanságokat csinálni, ő szépen betartja a szabályokat. Persze ez a 'dög' is csak akkor csinálja, ha nem vagyok otthon:D


2014. márc. 25. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy felmegy! Az egész ágy kitakarítva, lecserélve az ágynemű... Egy percre elugrottam a boltba de mire visszaértem különös módon az egész ágy és kanapé tiszta kutyaszőr volt...
2014. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
milyen fajta? :)
2014. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Igen
2014. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Husky keverék. Hihetetlen eszes jószág, táskavizsgálatot is rendszeresen tart, úgyhogy rendre szokok lassan:D
2014. márc. 25. 17:23
 5/16 sippara ***** válasza:
Akkor is feljárnak, ha itthon vagyok :P
2014. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de a fekának elvileg tabu lenne a kanapé:D
2014. márc. 25. 17:29
 7/16 anonim válasza:

Ha okos, akkor pláne :)

Mármint, ha a saját kutyámból indulok ki. Tudja, hogy idegesít, ezért direkt felmegy, utána meg bűnbánóan nyalogatja a kezemet.

2014. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A zoknijaimat is rendszeresen felviszi mostanában. Mondjuk látja, hogy tiszta idegbeteg vagyok a szakdolim miatt, alig van rájuk időm, ezért ez még rátesz egy lapáttal:/ Amúgy régen próbáltam, hogy kamerával figyelem és ráüvöltök, de megjegyezte a laptot zúgását, úgyhogy olyankor jókislány volt...
2014. márc. 25. 17:39
 9/16 anonim válasza:
6%
Könnyedén megoldható probléma , a kutyának kint a helye . Eleve nem higiénikus egy állattal lakni. Egyszer próbálna meg bejönni amikor nyáron nyitva hagyom az ajtót ... Ott olyan rendreutasítás lenne , eszébe nem jutna többet bejönni .
2014. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt a videót pont most láttam én is:) Egyébként igen, az én kutyám is feljön az ágyra, ha eltűnök a képből. Bár ő nincs letiltva teljesen, hanem engedéllyel feljárós.
2014. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!