Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy ne hányjon...

Mit csináljak hogy ne hányjon be a buszban a kutyám?

Figyelt kérdés

Holnap este buszoznunk kell 1 és negyed órát. Buszban még sosem utaztattam, kocsiban viszont már 2x és mind2x behányt.

Gondolom az nem a legjobb megoldás, ha holnap nem adok neki enni...

Ötletek?

Másfél éves.


2015. szept. 18. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vidd fel a buszra.
2015. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne adj neki enni, csak a buszozás után. Üres gyomorral nehezebb hányni, vagy ha mégis behány, akkor azt a kis gyomorsavat fel tudod fogni egy jó adag zsepivel... vigyél zacsit meg zsepit. De szerintem jobban járnál, ha először nem ilyen hosszú útra mennétek.
2015. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szórakozásból viszem fel a buszra, hanem mert muszáj.
2015. szept. 18. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Fusson a busz mellet.
2015. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kutyáknak nincs olyan hányás elleni cucc, mint a Daedalon?
2015. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz fordulj, biztos, hogy van.
2015. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig az a legegyszerubb ha nem adsz neki kajat csak 24 oraval elotte. En kutyam az autot birja, a buszon is csak akkor volt gond ha rsjta hagytam a szajkosarat, de en se adok neki csak elozo nap. Kibirja
2015. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rövidebb távval kezd szoktatni. Egy-egy megállót menjetek csak, és lassan növeld a távolságot. Nekem sokat segített, hogy fogtam az oldalát és amikor éreztem, hogy a rekeszizmok kezdenek összehúzódni, már szálltunk is le. Szerencsére, a hányást megelőzte ez az erőteljes öklendezés, így vagy le tudtam teríteni elé egy nagyobb zacskót, vagy már szálltunk is le. Etetés csak este van, így mindig éhgyomorral mentünk, de sokszor kellett leszállnunk, mert elkezdett öklendezni. Ilyenkor kicsit arrébb sétáltunk, semmi nyünyürgetés, és ismét megpróbáltuk. Nem volt egyszerű eset sajnos, de már túl vagyunk rajta.
2015. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!