Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kutyának van a...

Melyik fajta kutyának van a legkisebb mozgásigénye átlagosan?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A plüssnek.
2015. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szvsz az angol buldog, szegényeket már annyira túltenyésztették, hogy sokszor mozogni is alig bírnak.
2015. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy valaki mondani fogja a plüst. De én nem szeretnék kutyát csak érdeklődtem.
2015. szept. 19. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az angol bulldognak. Szegények levegőt sem kapnak normálisan.... :(
2015. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem a plüsst mondom, hanem azt az elemest, ami tud menni és vakkantgatni is. Kérdésed kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy milyen házastárs illene hozzád, aki nem eszik sokat, mindig rendet tart és nem veszekszik.
2015. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Angol bulldog, esetleg Basset Hound.

De egyébként én azt veszem észre, hogy minél kisebb termetű egy kutya, annál pörgősebb, és minél nagyobb, annál nyugodtabb. Mármint nem úgy értem, hogy egy csivavát 20 óra séta után sem lehet leállítani, és egy német dognak elég annyi mozgás hogy átmegy a kanapéról az ágyra...Csak a vérmérsékletét mondom:D De nem is értem, hogy miért kérdezgetik ezt folyton, én imádok a kutyáimmal sétálni, kirándulni, és nekem is 8órás melóm van, még is felszabadító, mikor hazaérve alig várják már, hogy menjünk sétálni. Kivéve ha eső van, meg télen, mert besz.ri fázós nyuszifülek:D:D

2015. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
angol bulldog
2015. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!