Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám önkielégítést végez,...

A kutyám önkielégítést végez, mi probléma áll ennek a hátterében? Vagy ez normális? (poénos megjegyzéseket köszi, nem kérek)

Figyelt kérdés

1 héten 3-4x, de lehet többször is, hiszen kinti kutya, így nem látom!

Idős, 10 éves.

Lelki gondok miatt, vagy ez természetes?


Igen zavaró, mert a járókelők ezt látják. Nem részletezném..

Köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 19. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kutya a szomszédunkban. A vizes tálját használta. Ő is idősebb korában kezdte. Beszéld meg a dokiddal, elbírna -e a kutyád egy ivartalanítást? Nem akkora nagy műtét, mint a szukáknál.
2015. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy ez jó érzés neki, és saját maga is elő tudja idézni. Kutya, nem hülye. Ha letiltod róla és emellett sokat mozgatod, tanítod, hogy elfáradjon, lehet leszokik róla... de én erre olyan sok esélyt nem látok. Talán segíthet az ivartalanítás is.
2015. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

8-as, nem kéne szukával találkoznia.

Itt az indok: [link]

2015. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez inkább viselkedés zavar,kényszeres,mint mondjuk a farok kergetés.Előidézheti az unalom,de ha idősebb a kutya ,lehet idegrendszeri probléma is.Szerintem,ha eddig nem tetted,vidd ki naponta,kétnaponta sétálni,mert kell az ingergazdag környezet,meg vegyél neki KONG játékot,amivel leköti magát.Ha nem csökken,be lehet dobni az ivartalanítás is,illetve mindig szólj rá ,tiltsd le ezt a viselkedést.
2015. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az állatoknak nagyon minimális százaléka élvezi a párosodást, a kutya nem tartozik közéjük. Csak az ösztön vezérli őket, nem az élvezet. Olyan ez kb, mint a létfenntartó ösztön, hogy ha éhes vagy akkor eszel. De ha nem vagy éhes, akkor nem érzed a "késztetést" arra, hogy te most bármit is megegyél, nem is veszel róla tudomást. Ez inkább vagy szervi baj, amit állatorvossal kéne megnézetni, vagy pótcselekvés.


#8-as, te mit szólnál ahhoz, ha egész életedben egyszer szexelhetnél, utána soha többet? Megnyugodnál tőle?

2015. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Akkor első körben megkérdezem az állatorvost!

Inkàbb én is idegrendszeri gondolok. Sajnálom Őt, mert tényleg jó kutya.

A gyereket már mem lehet a közelébe engedni, mert morog rá, pedig eddig jóban voltak, 1 hónapJa már nem.

2015. szept. 20. 10:01
 17/21 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Jól van na, nem kell úgy leszólni! A kutyának ez tudom, hogy nem kedvtelés… Csak lehet az hiányzik neki hogy soha nem csinálta.

A linket amit nekem céloztak még nem tudtam megnézni, mert telóról vagyok és nem tölti be.

2015. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#8-as, neked hiányzik a bungee jumpingolás, ha soha nem csináltad? Gondolkodj már mielőtt bármit is leírsz... Mellesleg a kutya nem tud védekezni, a kiskutyák felnevelése meg nem ingyen van.
2015. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A kutyának ez nem kedvtelés, tehát nem is hiányzik neki.

Ösztön. Odamegy, megszedi, elmegy, pont.

2015. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
(a link egy alom kölyökkutyát ábrázol, a menhely rácsai mögött)
2015. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!