Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szeretnek az emberek a...

Mit szeretnek az emberek a chiuaua-ban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
mert olyan aranyos kismacska... am. nem vagyok oda az ilyen kis ölebekért... semmi hasznuk sincs...
2010. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem közömbösek, csak a jó és rossz tulajdonságaikra vagyok kíváncsi
2010. márc. 14. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben nem azért veszik mert szeretik a fajtát hanem azért mert népszerű. Divat kutya. Az a cél, hogy minél kisebb kutyád legyen amit ölbe tudsz vinni. Vagy bele vágod a táskába. Pedig a csivaváknak is van egy jellemük akárcsak a yorkiknak. Rendes, aranyos kis kutyák lehetnek. Bohócok és mindent oda adnának a gazdiért. Hidd el nagyon okosak ők is. Csak hát a sok szaporítás és a tudatlan emberek miatt utálják ennyire. Mert minden második p*csának vagy csivavája vagy yorkija van. Én sajnálom őket mert ők is kutyák hiába ilyen kicsik. Csak nem mindenki kezeli így őket.
2010. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: Nézd meg ezt a videót hanggal együtt:)

http://www.youtube.com/watch?v=N7C5WNF1Eb4

2010. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan cukcsi és olyan jól mutat a retikülben, még a plázába is be lehet vinni :S Szegény KUTYA :S

Amúgy azt már elfelejtik, hogy amilyen kicsi, olyan nagy a mozgásigénye. Ismerek egy-két csivit, háááát, jobban pörögnek, mint a borderem :O

2010. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az agiliyts csivi non édi.

De én inkább marado kegy corsónál :p

2010. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
régebben azt gondoltam hogy egy buta kis öleb aztán nem foglalkoztam vele és közömbös lett de most utána olvastam és tényleg ha úgy neveled mint egy kutyát akkor édi (amit a videón csinált a chiuaua hogy össze-vissza rohangál azt az én beaglem is szokta csinálni):D csak én eddig csak annyit láttam táskában hurcolják és öltöztetik
2010. márc. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!