Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd eteti a kutyáimat....

Szomszéd eteti a kutyáimat. Ti szólnátok érte?

Figyelt kérdés

Minden nap azonos időpontban a szomszéd ad a kutyáimnak enni (húst). Ezért ők ilyenkor 1 órán keresztül ott ülnek a szomszéd kerítésénél és várják.

Én minőségi táppal etetem őket, közvetlenül azelőtt kapnak enni, mielőtt a szomszéd is etet. Ennek ellenére mindig odamennek a kerítéséhez és várják.

Ti szólnátok érte, hogy ne adjon nekik enni?

Ha igen, mit mondanátok?


2015. szept. 26. 19:28
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Egyik még kölyök. Én úgy szeretném (szerettem volna) nevelni, hogy kerítésen keresztül és idegentől ne fogadjon el semmit, ne egyen fel semmit a földről. Ahhoz képest 4 hónapos és minden este megy a szomszéd kerítéséhez, várja az ennivalót. A szomszéd nagyon szereti a kutyákat, neki is van. Azért eteti, hogy kedveskedjen nekik, de én sem moslékkal, hanem minőségi táppal etetem őket. Pontosan ki van mérve az adagjuk, de egy kis hús bármikor beléjük fér. Főleg a kölyök kutyába, akinek emiatt már volt hasmenése is és hányt is.

És mivel tudják a kutyák, hogy este húst kapnak, így nem eszik meg a tápot amit én adok nekik (Brit).


Illetve elvileg én vagyok a gazdájuk, mégis a szomszédot várják nagy áhítattal minden este. Tudom, kicsit önző dolog, de mégis így érzek.


Egyik kutyám beteg volt, utolsó stádiumos. Szigorú diétát kellett volna tartania. Megvettem akkor is a diétás konzervet, főztem rá. Mégis minden este odament a szomszédoz aki húst adott neki. Ettől szegény kutyám egyre rosszabbul lett. Pedig nagyon jól tudta a szomszéd, hogy mit jelent ez a diéta, amit tartani kellett.

2015. szept. 26. 20:39
 12/31 A kérdező kommentje:
Tegnap betelt a pohár és mondtam neki, hogy legyen szíves ne adjon nekik enni, mert volt már, hogy kihányta annyit evett.
2015. szept. 26. 20:40
 13/31 piriiiii ***** válasza:
Nem tudod eltávolítani a kutyákat a kerítéstől? Elszigetelni őket onnan valahogyan?
2015. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
53%
erre való a láthatatlan kutya kerítés. ez a legegyszerűbb. egyébként szó szerint tömd a szomszéd hasába a húst amit adnak neki, vagy dobd vissza a kertjükbe. viccet félre téve ez bevált: [link] ha akarod te is tedd meg ezt az ő állataival, vagy velük.
2015. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hogy szólnék-e? Már az első alkalommal szóltam volna. Először kulturáltan, de határozottan. Másodszor üvöltve.

Etesse a saját kutyáját.

2015. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én szomszédom kutyabolond, kedvesen megkérdezte hogy hozhat-e eztazt a kutyának. Mondtam hogy csirkecsontot ne,de a többit is megnézem. Kommunikáció,ennyi.

(én szólnék személy szerint én nem szeretem ha a tudtom nélkül,kérdezés nélkül csesztetik a kutyámat,mindegy hogy eteti vagy simogatja, én kutyám).

2015. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Miatta lesz egyre rosszabbul a kutyád?!

Én a helyedben most becsöngetnék, és közölném vele hogy vagy most azonnal békén hagyja a kutyáidat, vagy nagyon, nagyon rosszban lesztek...

(Elkerítés jó ötlet lehet, bár szerintem a néni megpróbálja majd átdobni azon is)

2015. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Megtiltottad, lesz@rja...

Én a helyedben hatalmas balhét csapnék a néninél, hiszen megtiltottad neki, és mégis a TE kutyáidról van szó!

(hehe, kezdhetnéd azzal hogy lapáttal átdobálod a kutyagumit. végül is, adott a kutyáidnak húst, te csak visszaadod neki, egy cseppet más formában)

2015. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ha zavar,megkėrném,udvariasan,hogy ne etesse,mert az felborítja az emėsztésüket,illetve nem eszik rendesen a saját kosztot.Ha nem ért a szóból,tennék oda paravãnt,illetve elhívom a kutyát a kerítėstől.
2015. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Mamámék szomszédja volt olyan,hogy minden szarral(kenyér,párizsi,maradékok) etette a kutyáinkat.Erről mi nem tudtunk.Mivel sokat voltunk mamáéknál nyáron.De a házba a kutyákat nem vihetjük be csak a kertbe lehetnek,nyáron a két padlócirkálónak semmi baja nem lesz. Ha míg ebédelünk kint maradnak.Nos ami első sorban fura volt,hogy otthon nem ették meg a vacsijukat,mindig hagytak belőle.Majd az egyikük eléggé ki kerekedett.Ezt nem értettem,alig eszik és hízik,már orvoshoz akartam vinni.Akkor volt mikor kihányt kenyér darabokat,mikor én nem is adok nekik.Aztán pár napra rá,rajta kaptam a szomszédot. Mondtam szépen,hogy ne tessék adni nekik semmit,mert lebetegedett az egyik kutya valószínű annyi kaját kapott és ha nem fejezi be,akkor fizesse ki a kezelési költséget.Azóta minden oké.Ha ott vagyunk már megkérdezi,hogy adhat nekik egy kis párizsit. Mondom nem. Mamámmal beszéltem azóta beengedi a kutyákat az elszobába.
2015. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!