Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri a mangalica ára?...

Megéri a mangalica ára? Mennyivel jobb izű mint a sima sertés hús? Érdemes venni?

Figyelt kérdés

Még nem ettem ,igy elképzelésem sincs ,hogy milyen lehet:

Ha viszont tényleg jobb akkor inkább vennék,még ha drágább is !!!


2011. okt. 31. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A Mangalica tipikusan az a termék aminek meg kell fizetni a nevét is. Jó, és egészségesebb is mint a házi sertés, mindenképp érdemes megkóstolnod, és helye van az ünnepi asztalokon is, de mindennapi fogyasztását az ára miatt csak nagyon kevesen tehetik meg.
2011. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon finom!Én egyszer csináltam mangalica karajból rántott húst, és érezhetően jobb ízű volt.

Sajnos felénk nem nagyon kapni még a hentesnél sem. :(

Viszont az az érdekes hogy a párom elmesélése szerint szinte ingyen oda adták, most meg valóban nagyon drága..

2011. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:

Ha szeretitek a jó füstölt szalonnát,sonkát akkor megéri kilónként azt a plusz százast.

Ám a hús csalódást fog okozni, úgy mennyiségileg, mint minőségileg.

Tölteléknek meg mindegy.

Ezek ismeretében dönts!

2011. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 ashoz csatlakozom, a húsért fölösleges több pénzt adni, nem jobb, sőt nem is mindenkinek ízlik. A szalonna viszont nagyon jó, a zsír is. Én ezeket meg szoktam venni.
2012. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!