Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem a kutyámnak egy USB-n...

Vettem a kutyámnak egy USB-n tölthető kutyanyakörvet; karlie flamingo visio light Dog - vízálló?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 12:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Piros villogó, 3 fajta vilagitas (gyorsan villog, lassan villog, siman vilagit), fressnapfbe vettem
2015. szept. 28. 12:20
 2/13 anonim ***** válasza:

Rá van írva a dobozára? Ha nincs akkor nem vízálló, ha rajta van akkor az. De valószínűleg nem az, mivel usb-s, és egy vizes cuccot nem hiszem, hogy jó ötlet bármilyen műszaki cucc közelébe rakni. Józan paraszti ész.

Off: mi a fenének egy ilyen kacat a kutyádnak?

2015. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

" Off: mi a fenének egy ilyen kacat a kutyádnak?"

Talán a korai sötétedés miatt kell némileg láthatóvá tenni egy kutyát azzal a " kacattal".

2015. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:

[link]


Ha ilyen, akkor igen.

2015. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor ha esik az eső akkor is le tudom benne vinni őket, nem?


Amúgy inkáb futtatózásra használnám este, nagyon sötét van ott és a fekete bundájú kutyát lehetetlen észrevenni.


Köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 28. 18:07
 6/13 A kérdező kommentje:
De ha sötétben sétálunk jobb ha más kutyások, gyalogosok, biciklisek számára is láthatóvá vannak téve.
2015. szept. 28. 18:11
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem kell magyarázkódnod, igazad van. Én szilikonpántos biciklilámpát szoktam a nyakörvére tenni.
2015. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem valamiért a biciklilámpa sokkal értelmesebb megoldás erre az esetre mint egy csillogós villogós fux. (meg persze ott vannak a fényvisszaverős nyakörvek)

Ez csak az én véleményem.

2015. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 20:51

El vagy tévedve. A fux aranyat jelent. A kérdező pedig nem aranyláncot akar a kutyájára pakolni.

2015. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na most aztán nagyon ki lettem oktatva. Teljesen mindegy hogy fux vagy nem fux. Csicsa. Tetszik vagy sem, én így gondolom.
2015. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!