Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatásgátló nyakörvről vélemén...

Ugatásgátló nyakörvről vélemények?

Figyelt kérdés

Melyiket célszerű megvenni?


Egész álló nap ugat a kutya, már a szomszédoknak, és nekünk is elegünk van belőle.


2015. okt. 3. 21:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem keresek.
2015. okt. 3. 21:29
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem ajándékozd el. Így megszűnik az ugatás.

És szereltess be riasztót a betörők ellen, mert neked nem való állat!!!

2015. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
14%
Én petainert használok bevált :) ne vegyél elemeset hamar kifogy az usb meg elég 1-2 hetente tölteni.
2015. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

Előbb próbáld ki a következőket:

minden reggel és este elviszed sétálni és alaposan lefárasztod (séta, futás, labdázás, játék, tanulás).

Másrészt egy kiképzőt ha hívsz, jó eséllyel meg tudja veled közösen állapítani, hogy MIÉRT ugat álló nap. Na ezt az okot kell megszüntetni.

2015. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsétlen kutya... Ha egyszer valaki buta és lusta, akkor miért tart állatot?

Mi az, hogy elég neki a kert?! Neked elég lenne ha lenne egy szép házad, és egész életedben nem mehetnél ki belőle, nem találkozhatnál más emberekkel, de kapnál minden nap kaját meg innivalót, aztán örüljé', nem kell neked több?

Nem ugatásgátló nyakörvet kéne keresni, hanem normális gazdát a kutyának. De sajnos úgyse fogsz...

2015. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Az állattartás olyan, mint a gyereknevelés, a csecsemők, míg nem tudnak beszélni, sírással, nyöszörgéssel jelzik, ha valami kell nekik, gondjuk van. Őket sem lökjük félre. Az állatok a saját nyelvükön próbálnak a tudtunkra adni dolgokat. Ki kell ismerni őket, és akkor tudni fogod, mit akar. Én madártartó vagyok, papagájom van, szoktam olvasni panaszt, hogy hangos állatok, meg rikácsolnak összevissza. No, igen, gondolom én ilyenkor, mert talán oda kellene figyelni rájuk, az enyém nyugodt, de ha mégis hangoskodik, odafigyelek rá és ismerem annyira, hogy rájöjjek, mit szeretne. Amint megvan, el is csendesedik.

Szóval talán az állatnak is jobb lenne, ha jobban ráhangolódnál, és az okokat kezdenéd megoldani, nem csak a tünetet megszüntetni a felszínen...

2015. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Lunariana ***** válasza:
100%
Ez megvetendo hozzaallas! Meghogy nem vagy kutya es ezert nem kell belekepzelned magadat a kutya helyebe. Ilyen embereknek nem kell az allat! Szerencsetlent egesz eleteben kinozi akarod, mert minek vinni setaltatni? A kutyanak kell a szabad seta ,a terep felfedezes, a tobbi kutya megismerese! Az allatok is szemelyek, es ha mar szerencsetlent fogsagban tartod akkor ugy banj vele, mint a kisistennel! Nem foglalkozol vele, es meg folyamatos bantas -modszert akarsz alkalmazni!? Add oda valakinek aki legalabb torodik is vele! Ilyen hozzaallasu embereknek nem kell allat!!! Megkeserited annak a kutyanak az eletet,hat nem veszed eszre? Szertem nem lenne ez a banasmod neked sem jo! Remelem ezen elgondokozol! Csinald azt amit az epelmeju valaszolok irtak! Ne az legyen a fo problemad, hogy elemes/ usb-s -e a jobb!
2015. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

ehh, hiába neki minden értelmes szó..

nő létemre legszívesebben orrba verném, hogy tanuljon kutyául :)

2015. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen kutya, szánalmas gazdi! Könyörögve kérlek, ajándékozd el, az alap dolgokkal sem vagy tisztában.
2015. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, csak egy unatkozó tini polgárpukkasztó kamu kérdése, akit tegnap nem engedtek el bulizni a szülei...
2015. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!