Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok ugatásgátló...

Tapasztalatok ugatásgátló nyakörvről?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni, nem tudom melyik az, amelyik beválik. Linkeket küldjetek, ha tudtok légyszi!

És nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra, hogy ez kínzás stb. Azokat úgysem veszem figyelembe!


2011. ápr. 1. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Pedig sajnos vannak kínzásos módszerek. Elektromos nyakörv nagyon fáj a kutyának és legtöbbször nem is használ. Türelemmel többre mész.

Gondolom családiba laksz és a járókelőket ugatja. Taníts meg Neki behívást, jutalomfalattal, klikkerrel v. síppal. Mikor ugat akkor fújsz vagy klikkelsz és adsz jutalomfalatot, ha odament hozzád. Egy idő után meg fogja tanulni, hogy ne ugasson. Kulcsszó : a türelem!

2011. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Csak az vesz ilyet aki túl lusta a kutyájával foglalkozni és nem is szereti az állatot! Az meg minek tart kutyát?
2011. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erről van szó! Tudtam, hogy ilyen válaszokat kapok, azért is kértem, hogy inkább ne írjatok!
2011. ápr. 1. 14:39
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Mi a célod ezzel a nyakörvvel? Kutya ne ugasson, azt nem fogod elérni, mert ez olyan, mint ha te nem beszélnél...ha meg ugat, akkor tanítsd meg csendre inteni a CSEND! vezényszóval! Kutyákat lehet képezni, nem kell hozzájuk ilyesfajta eszköz! Türelem, és kitartás kell csupán.
2011. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia

Én haltit használok sétakor. Szükség van rá, mert a kutyum megőrül, ha másik kutyát lát. Próbáltam jutifalattal, kedvesen, határozottan, de olyankor se kép, se hang. A halti bevált. Nem okoz fájdalmat, nem zavarja őt, viszont, ha elveszti a fejét ezzel a szájszíjjal össze tudom csukni a száját, és a figyelmét magamra fordítani. Humános módszer, hamar megnyugszik és elfelejti a dolgot. Ha épp nincs rajta a halti, mert a parkban játszunk, csak felmutatom neki a labdáját és arra fókuszál.

Itt a halti:

[link]

2011. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sokszor tényleg megszünteti az ugatás, csak sajnos az okát nem. Lesz helyette rágás, rombolás, vagy bevizelés, szorongás. Akkor meg majd az lesz a kérdés, hogy ezeket hogyan oldd meg.
2011. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azzal csak a problémát, pillanatnyilag orvoslod!,de nem szünteted meg...tanítással többre mennél
2011. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Beírod a keresőbe, hogy ugatás gátló nyakörv.

Onnantól válasthatsz

2011. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sZERINTEM EZ DURVA!!!!!Mi lenne ha a mi nyakunkba is ilyesmit tennének,hogy befogjuk a szánkat!!???
2011. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 18:04

Csak, hogy képben legyél...

Nem 220-al rázatják.

A csodált, és állandóan emlegetett nyugati fejlett kutyatartási kultúrával megáldott helyeken sokan már a kölyökre ráteszik. Így, amikor eladják a kölyköt, már megtanulta, nincs ugatás. Mert arrafelé nagyon komolyan veszik, hogy a kutya nem ugat.

2011. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!