Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera kutyaeledel?

Josera kutyaeledel?

Figyelt kérdés

Még nem aktuális, de majd erre a márkára szeretnék áttérni Premiere High 5-ról. Tacskó ivartalanított szukám van, másfél éves, rövidszőrű.

A Josera mennyire jó? Melyik típust/termékcsaládot ajánlanátok egy sokat mozgó lakástacsinak? Honnan érdemes rendelni, ha netről veszem?(a környékünkön van egy bolt, ahol árulják, de inkább neten rendelném) Személyes tapasztalatok is érdekelnének ezzel a táppal kapcsolatban!

(Kérlek titeket, hogy ne offoljatok, és csak ezzel a márkával kapcsolatban kérek válaszokat!)

Előre is köszönöm!



2015. okt. 6. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Két kutyám azon nőlt fel, egészségesek, életerősek, szép a szőrük és fényes.


Josera Kids volt először majd Festival.

2015. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt a márkát etetem a kutyummal. Először Juniort kapott, most pedig High Energyn él. Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek ezt a tápot, mert jó minőségű, jó áron adják, a kutya szőre szép, ürüléke normális és ha leteszem elé már 1 perc múlva egy szem se maradt. :)

Mi a zooplusról szoktunk rendelni. Ennek annyi a hátránya, hogy kb. egy hét mire megérkezik. Vagy a Petissimot ajánlanám még. Náluk ha megrendelsz valamit, akkor már a következő nap meg is kaphatod (attól függ, hogy van e raktáron).

2015. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel etetünk, ivartalan kan tacsit. Jelenleg Sensi adultot kap, nagyon meg vagyok vele elégedve. Előtte evett Festivalt és Lamb&rice típust. Nyugodtan add neki, szerintem szuper minőség. Mi petissimoról és zooplusról szoktuk rendelni, egyikkel se volt még gond.
2015. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!