Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta tacskó kutyámnak...

Fajtiszta tacskó kutyámnak sorban pusztulnak el a kiskutyái? Mitől? Alul részleztezem

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy 8 kiskutya született és még aznap elpusztult egy, az még annyira nem is volt feltűnő de, tegnap és ma is elpusztult egy. Minden nap 5-6x megnézzük, hogy jól vannak e, kap enni rendszeresen, melegben van szóval elvileg semmi baj nem kéne, hogy legyen. Eleinte arra fogtam hogy nem életképesek de az már első nap kiderült volna nem? Valaki tud erre nekem magyarázatot? Vagy javasolni valamit, hogy mit kéne tenni? Tanácstalan vagyok és nagyon szomorú.

2015. okt. 11. 17:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%

*dolgoztam helyett suliban voltam.


14 éves lehettem amikor kutyám szült.

2015. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha kiteszi a kölyköket, akkor a kölykökkel baj van, és az anyakutya érzi. Lehet, hogy nem maradnak meg...lehet, mindnek baja van. Nemhiába rakja őket félre...az anyakutyáknak jó ösztöneik vannak erre.
2015. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Olvasd el!!!!!

7 évesen halt meg a vizsla, nagyon-nagyon fiatalon!!! Mert ilyen felelőtlen szaporító volt a gazdája, mint TE!!

Ha ezek után sem viszed el ivartalanítani a kutyádat, akkor kösd fel magad, de gyorsan!!!

Nem igaz, hogy mennyi ilyen történetet kell a szátokba rágni, hogy felfogjátok, hogy az ivartalanítás nem csak hogy jó, hanem életmentő is lehet!!!!


Sőt, biztos, hogy a te kutyádnak is van már gyulladás a méhében, de mivel a halott kölykök miatt sem hívsz egy Istenverte orvost, tuti, tele van daganattal a te kutyád is, és szenved, ordít a fájdalomtól!!!

2015. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!