Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Extra mini Yorkshire terrier...

Extra mini Yorkshire terrier kiskutya?

Figyelt kérdés

Szerető család keres extra mini Yorki kisfiút.(panellakásba) A jelenlegi hely teljesen mindegy, odautanzunk érte.(Baranyábban élünk) Aki tudna ebben segíteni kérem írjon, adatokkal eggyütt vagy linkeljen hiredést,elérhetőséget!

Köszönöm! :)


2015. okt. 12. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az "extra mini yorkie", "mini yorki" nem létező fogalom, valódi tenyésztő ilyen kutyát nem ad el. Yorkie 1 méretben van. A mini meg extra mini nagy valószínűséggel hordoz valami betegséget, amit lehet nem veszel észre azonnal, sőt, lehet 1-2 évig semmi nem látszik a kutyán. Ez a megnevezés több fajtánál - bischonok, westie, csivava például - a szaporítók kreációja, és azokat az egyedeket illetik ezzel a megnevezéssel, akik alomtársainál fejletlenebbek. Ha egy oldalon azt látod, hogy ilyen méretű kutyát tenyésztenek, keress más tenyésztőt és soha ne vásárolj ilyen kutyákat, amit így hirdetnek!


Videó arról, hogy miért is: [link]


Kenneleket keress, személy szerint őket ajánlom:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az előttem szóló írta.

Extra mini, mini vagy mikro (!!) yorkie egyszerűen nem létezik. Ezt a fajtát egy méretben tenyésztik, nem elég kicsi így is?!

A szapisok az alom legványadtabb, legsilányabb tagjait árusítják mini néven, amelyet talán az anyja is eldob magától, így cumisüveggel tartják életben, hogy nagyobb legyen a haszon.

2015. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Agyfszt kapok az extra mini yorkiktól. Mind betegek!


Nem hiszem el, hogy ennyire tájékozatlanok az emberek, hogy ilyen kutyát keresnek!

2015. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hogy extra mini, nincs. Elég kicsi a yorki így is. Az extrapicik a fejlődésben alulmaradt, ész nélküli szaporítás következményei.

Egy ilyen kutyus kennelből-amiket az első linkelt-nem 30-40 de még nem is 70 ezer. minimum 100 ezer egy ilyen kis apróság.

Na az, az yorki.


[link]

[link]

[link]

3 millió közül.

2015. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kenneles kutyák például aranyosak. Amiket az utcán látok, idegbeteg kis korcsok, rövidre vágva a szőrük.. Na azoktól hányok, pedig imádom az állatokat.
2015. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
A "yorki" szónál idegesítőbb pedig végképp nincs. YORKSHIRE TERRIER ennek a kutyának a neve, nem yorki.
2015. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam cifrábbat a yorkie szónál... Egy nem épp szalonképes Facebook-huszár nagy mellénnyel "jorcsir"-nek nevezte azt a valamit, amiről kiposztolta a képet... Sírtam. :D
2015. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer itt yorky írásmóddal találkoztam.

Offvége.

2015. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a pécsi vásárba, szokott lenni "fajtatiszta yorki-csivava mix" is. (Igen, ez szó szerint így volt kiírva) off: Én egyébként óriás yorkit szeretnék...olyat nem gyártanak? Csak extra-mini-mikro méretet?
2015. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

T. Szerető Család!


Amennyiben valóban szeretitek az állatokat, akkor megfogadjátok a fenti tanácsokat és nem vesztek sem mini sem mikro, sem makro se semmilyen izé kutyákat....még "baranyábban" sem.


Egyébiránt pedig érdemes szétnézni fajtamentésnél, menhelyeken (kis termetű kutyák vannak bőven) mert ott legalább adnak "használati utastást" is a kutyákhoz.


Egy yorkshire terrier gazdi

2015. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!