Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Moszkvai őrkutya kennel?

Gyakorikérdező86 kérdése:

Moszkvai őrkutya kennel?

Figyelt kérdés

Légy szíves írjatok saját, vagy akár mások véleményét Moszkvai őrkutya kennelekről.

Leginkább a Bozsoki Harci Kennelre lennék kíváncsi.

Köszönöm!



2015. okt. 13. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi nyáron vettünk kutyát a Bozsoki Harci Kennelből.

A tenyésztő: Kaszáné Marika nagyon kedves, segítőkész, és igen csak ért a kutyákhoz. A mai napig tartjuk a kapcsolatot. Mielőtt megvettük ezt a fajta kutyát, nagyon sokat olvastunk utána. Többek között Kaszánéék is írtak könyvet a moszkvai őrkutyáról, amit mi is elolvastunk vásárlás előtt.

Ami azt illeti azt kaptuk, amit a fajta leírásban olvastunk. Természetesen követem a "könyv szerinti utasításokat", mert azért nem kis termetű kutya, így észnél kell lenni.

Azt mindenképpen javaslom, hogy 20-30 000Ft-os szaporítótól ne vásárolj kutyát, mert nem tudod, mit kapsz! Nekünk is jól meg kellett fontolnunk, de egyáltalán nem bántuk meg a döntésünket. Egészséges, szép, okos kutyát kaptunk.

2015. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Én is rengeteget olvastam több fajta után és a moszkvainál kötöttem ki, azon belül is a Bozsoki Harci Kennelnél. :)

Most megerősítetted a választásomat. :)

Esetleg privátban megírnád nekem, hogy mennyibe kerülnek náluk a kutyák?

2015. nov. 23. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!