Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat nem tudják sétáltatni?

A kutyámat nem tudják sétáltatni?

Figyelt kérdés

Van egy kan pitbull kutyám és csak én tudom kordába tartani.A családból mindenkit elránt,és csak húz és nem tudnak parancsolni neki.Nem fogad szót.

Létezik olyan valami nyakörv ami meggátolja a rángatást. van neki szöges fojtó nyakörve ,de akár nem is lenne azzal is elránt mindenkit.

Van ,hogy én nem tudom levinni és muszáj a családból valakinek levinni és akkor ott a baj.Mit lehetne kitalálni?

Nekem nem húz nem rángat nem ugrik meg.

Minden nap futtatom,hogy fáradt legyen és meg legyen a napi mozgása.A fő séta,futás az enyém.



2015. okt. 16. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt egy időben. Menhelyről lett elhozva a kutya, páromé, én segítek neki mindenben amiben lehet, párom anyja meg állandóan keresztülhúzta a nevelést.

F_szán csinált egy finnyás kutyát belőle, mivel állandóan nassoltatta, kemény viták árán sikerült leállítanunk. Az sem tetszett neki, hogy ha a kutya otthagyja a kaját, vagy bármi fontosabb neki az evésnél elvesszük előle, mert "Jajj hát szegény kutya akkor egész nap éhezni fog nekem!" Csodálom, hogy dugiban nem adott neki enni. Koplalónapot is tartunk neki, azon is hisztériázott az öreglány, még azt is megkaptuk, hogy vigyük vissza a menhelyre a kutyát, mert ennél még ott is jobb helye volt.

Következetesen nem törődtünk a hülyeségeivel, szép lassan rájött, hogy akárhogy p_fázik, átnézünk rajta. Ma már ritkán szól bele, helyette mással cseszeget minket állandóan, de párom lesz_rja, én betudom házsártos vén b_szatlan nyuggerp_csának, a kutya meg leugatja a fejét, ha épp nincs kedve a hülyeségét hallgatni, annyira nem tiszteli.

De persze megy az "ugyulubugyulu kicsi kutyus, hát itt csak én törődök veled."

3-as voltam.

2015. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem voltak elég egyértelműek a válaszaink, hogy kiemelted a kérdést?
2015. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy a szögest hogy használjátok? Megtanította valaki normálisan? Mert nekem is kemény pittem van, de ha szögessel odab.szok neki, akkor igencsak szívösszetörve néz ki a fejéből..Azzal rántani kell egyet, egy határozottat. Hidd el, bárki csinálja, ha ránt rajta 3-4 alkalommal, a kutya abba fogja hagyni amit csinál. Vagy rosszabb esetben, ha nem tiszteli a sétáltatót, akkor hátrakap..de ezzel azért vigyázni kell.

Amúgy azt is lehet, hogy átfordulnak a másik irányba. Én ezzel szoktam szórakozni, mint egy hülye, de 5 perc alatt rájön, hogy nem tud tovább haladni, ha nem mellettem jön..

2015. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!