Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nagy baj, ha a majdnem 5...

Az nagy baj, ha a majdnem 5 hónapos kan kiskutyámnak még mindig nem szálltak le a heréi?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 18:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem igazságtalan úhy elvenni a férfiasságát, hogy még ki sem próbálhatta, és persze itt nem a párosodásról beszélek. Persze hogy ha az egészségéről van szó, akkor az az első, a legfontosabb.
2015. okt. 17. 21:33
 12/16 anonim ***** válasza:

pffffff tipikus

reménytelen. na lapozzunk.

2015. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Figyi, én segítséget, tanácsot kértem. Ha nem tudsz vagy nem akarsz segíteni, akkor máshol okoskodj. Nem fogok magyarázkodni és mentegetőzni hogy mit miért teszek, az én dolgom, az én kutyim, ennyi. LAPOZZUNK!
2015. okt. 17. 21:41
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

Ezt egyféleképp lehet műteni, úgy, hogy kiveszik a golyóit. Meg amúgy is mi a fenének tízezreket kifizetni a kiállításokra, ha utána úgy is ivartalaníttatnád? Ennek semmi értelme. Szóval, ha maguktól nem szállnak le, akkor a kiállítási terveknek lőttek.


Az viszont érdekelne, hogy ha nem párosodik, akkor mégis hogyan képzeled el a férfiasságának a kipróbálását? :D

2015. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mit nem próbált ki? Ki akarod neki verni, vagy mi? Vagy arra gondolsz, hogy majd ő mennyire fogja érezni, hogy milyen királyak a hormonok? El kell keserítselek, a kutya ezzel baromira nem foglalkozik. Amúgy mi emberek sem érezzük, hogy hú, most ivarértem, mekkora felnőtt vagyok. Oké, a csajok igen, de mi meg nem szoktunk neki örülni :D

Ha meg rejtettheréjű a kutya, akkor valószínűleg nem is működnek neki rendesen a cuccok (alapból nem optimális hőmérsékleten lesznek, tehát eleve valószínűtlen, hogy ugyanúgy funkcionáljanak, mintha testen kívül lennének), tehát megint csak tök értelmetlen ezzel foglalkozni. Az elrákosodást kockáztatod, meg az áttéteket. Kell az neked? És főleg kell a kutyának?

A férfiasság meg baromira nem hormonkérdés, soha nem is volt az. Amelyik kutya amúgy tényleg tökös (nem fizikai értelemben), vagány, "férfias", az herék nélkül is az lesz, csak esetleg kiegyensúlyozottabban, mintha hormonjai is tolnák. Ez jellemvonás, nem a herék csinálják, ne akard ezt belekeverni.

De mondom, beszélj állatorvossal, azzal nem veszíthetsz. Úgyis mondani fog egy határidőt, hogy ha addig nem szállnak le a heréi, akkor műtét. Vele vitatkozz majd inkább, meg vele próbáld megbeszélni a férfiasság és a herék kapcsolatát.

2015. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az jó lesz, hogy nem fog megőrülni tüzelési időszakban, nem foh csak a szikaszagok után menni és talán nem fog más kanokkal összeverekedni, mondjik eleve nem ehy marakodós, domináns típus. Ilyen ostoba, baromságokra meg inkább nem válaszolok.
2015. okt. 17. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!