Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy mozgásigényű kutyámnak...

Nagy mozgásigényű kutyámnak milyen futópadot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy a mozgásigénye a két amstaff kutyusomnak, és most hogy sáros az idő és sokat esik nem mindig tudunk menni eleget sétálni (amennyi nekik szükséges) Egész nyáron (és amikor sétáltatós idő van) járjuk az erdőket, rengeteget kell mozogniuk. Viszont most hogy egyfojtában esik az eső, csak bent fekszenek a kanapén, a kertbe se mennek ki (a kert különben sem elég nekik) ezért gondoltam egy plusz kis mozgásra (nem agyonhajtani őket!) mert a szukám könnyebben ellustul és könnyebben meg is hizik. A fiú szikárabb ugribugribb alkatú, de neki is szüksége lenne az energiájának a levezetésére.


mielőtt bárki vitatkozna velem a futópad kérdésében, hogy ez kinzás meg mittudom én, először olvasson utána a kutya fajtájának hogy ezeknek a kutyáknak rengeteget kell mozogniuk. És mondom nem szétedzeni akarom őket, meg széthajtani, ügyelek az izületeikre is, csak egy kis plussz mozgás kellene, mert a lakásban bent csak fekszenek. próbálom a hosszú sétákat kiváltani játékokkal, benti kergetőzéssel de az nem elég nekik.


elektromos, mágneses, mechanikus, mire kell figyelni, melyik a legjobb kutyáknak?


ha esetleg valaki tud eladó futópadot, azt is megköszönöm ha szól privátban.


köszi a válaszokat. (nagyokosok kiméljenek)



2015. okt. 18. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

T. Bollocks


Valóban irigyellek, hogy ilyen sok időt tudsz tölteni a kutyáiddal, de azért a nagy magyar átlag nem ez.(és ettől függetlenül még lehet, hogy tisztességes állattartó is)


A kérdezőnek, márkát ugyan nem de én is azt ajánlom,hogy olyan futópadot vegyen amit ő maga is tud használni.


Érdemes használtat és ismert, jó márkában gondolkodni!


Nekem ugyan yorkim van, de több ismerős bullterrierjén látom ám, hogy mikor van tisztességesen lefárasztva:)


Tényleg érdekes,hogy ha valaki feltesz egy tök egyszerű kérdést - amiből tisztán látszik, hogy tudatában van annak milyen kutyákkal él együtt - válaszként trollkodnak egyesek.

2015. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

végre egy normális ember, és egy normális válasz.


jó lenne ez a gyakori, ha ezek a kis hülye szaros trollok nem gyaláznák szét az egészet. Baromira unom már, hogy felteszek egy kérdést, és teljesen oda nem vágó hülyeségeket kell olvasnom válaszként!


el se tudom képzelni mi vezérli ezeket az embereket. ül a számitógépe mögött, és késztetést érez, hogy valamilyen témában, amiben nincs is otthon, kioktasson másokat, birót játszva felelősségre próbál vonni, és úgy érzi neki el kell mondania, hogy ő egy faja gyerek, de te meg egy szar vagy. Mindezt úgy, hogy fogalma sincs mibe pofázik bele.


rohadtul nem érdekel hogy ki hány órát sétál a kutyájával, a kérdés NEM erre vonatkozott, de valaki ehhez túl hülye hogy ő ezt felfogja. Birósdit játszik, és kényszeresen beleszól mások életébe. rohadtul nem értem ezt!


én ezt úgy hivom hogy klaviatúra huszár, mert itt az interneten nagy szája van, de a valós életben egy kis senki. annyi esze meg nincs, hogy a kérdésre válaszoljon, hanem inkább itt biráskodik mások élete felett. iszonyú szánalmas. es ez leginkább a kutyás témmáknál jellemző, mert mindegyik rohadt nagy mágusnak képzeli magát, itt meg eljátsza hogy ő mekkora király gyerek, ő a nagy kutyaguru, te meg egy szar vagy mert mersz kérdezni, és még a szavaid is kiforgatják, mint valami rendőrségi vallatáson. :D vicc az egész.


A szomorú tény az, hogy ezek nem trollkodnak, hanem full komolyan gondolják hogy ő nekik közbe kell szólni. :/


ez most igy kijött belőlem. neked utolsó meg köszi az értelmes választ, megnyugtató hogy vannak még épeszű emberek is.

2015. okt. 22. 16:20
 13/14 A kérdező kommentje:
az értelmes olvasóknak és érdeklődőknek (akit nem az érdekel miért nem sétálsz napi 3 órát a kutyáddal...ha-ha)azért leirnám, hogy az eltelt napok alatt olvasgattam, meg gondolkodtam ezen a futópad dolgon, és arra jutottam én is, hogy mindenképp elektromosat kell venni, mert az készteti a kutyát (aki nincs hozzászokva a futópadozáshoz) hogy elinduljon rajta. be lehet vetni valami sült husit, vagy kedvenc játékot hogy mozogjon rendesen. Néztem neten, 25.ooo-ért már lehet venni használt elektromosat ami remélhetőleg működik is és használható.
2015. okt. 22. 16:28
 14/14 anonim válasza:
Kérdezővel k*rvára egyetértek :D És nagyon jól mondja. De nem csak itt van ez így. Van hogy élőben is kérdezel valamit aztán mást pofázik, a kérdésre nem is válaszolva. Ja meg az okoskodás. Én leszarok mindent (mindenkit) nekem ez a mottóm... ahogy Dope mondja.
2015. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!