Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék? Hogy lehet...

Mit tehetnék? Hogy lehet valaki ilyen felelőtlen?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ez már az állatvédelem kategóriába tartozik,nem tudom.


Szóval: sétálni mentünk a kutyáinkal.Kb 45 percnyire voltunk otthonról,amikor találtunk egy egy kutyust.Ezzel a kutyával már máskor is találkoztunk,már akkor is az utcán volt,de a tulajdonos is a közelben volt,mondta hogy ez az ő kutyája,és köszöni hogy haza hoztuk.De most a másik gazdi volt itt,épp indult volna el kocsival,amikor mi hoztuk a kutyát.Ő is nagyon örült,majd megjegyezte,hogy a kutya mindig kiássa magát.A szomszédtól azt is megtudtuk,hogy máskor 1 hétig nem taláták.Megsimogattuk a kutyust,elköszöntünk tőle.Kb 2 perc múlva már megint mellettünk sétált.A gazdája meg jött a kocsival,szóltunk,hogy itt a kutya.

Erre ő meg elkezdi hogy nem tud mit csinálni,ez van,majd visszajön.Mi meg elindultunk hazafelé.A kutya hazáig elkísért minket,és most itt ül a ház előtt,vagy fél órája.Mi meg nem tudunk mit csinálni vele,kan kutya,nekünk meg szuka kutyáink vannak,még nincsenek ivartalanítva(holnap megyünk időpontot kérni)

Útközben mérgesen rászóltunk,nem beszéltünk hozzá,nem mkndtuk ki a nevét,mindent megpróbáltunk,de nem tágított.Utána,amikor láttuk,hogy nem tágít megsimiztük,de szerintem nem ezért követett,hanem a szukák miatt.

Még a házba is be akart jönni.



Mit csináljak?

Még mindig itt van



2015. nov. 1. 16:16
 1/6 anonim válasza:
Várjatok és csináljatok úgy mintha nem vennétek észre. Biztos hogy hazamegy majd
2015. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egész eddig azt csináltuk,45 perc eltelt,de még itt van
2015. nov. 1. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelezd a jegyzőnek a pm hivatalba. Majd intézkednek! (írásban jelezd)
2015. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy , azt tudom mondani , hogy több kerületben is van állatmentés , ahová ilyen szituktól kezdve az állatkínzásig , bármi okból kimennek és ők már "hatóságiak". Vizet adjatok neki mindenképpen.
2015. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is találtam egy kutyát felhívom a számot nyakörv és biléta volt rajta,mondja a pasi,hogy tudja,hogy a kutyája kiszokott szökni rossz kerítés,kérdeztem vigyem haza pár utcára lakott vagy engedjem el. Mondta a pasi engedjem el majd haza megy.

Minek az ilyenek kutya? -.-


Majd idővel haza megy úgy is.Csak ne sajnáljátok meg,ne adjatok neki enni meg vizet,ne foglalkozzatok vele.Különben majd el sem lehet zavarni. Azért sajnálom csóri kutyust :/

2015. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már nincs itt a kutyus.

Most hogy haza ment,vagy tovább kóborólt....Rejtély

2015. nov. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!