Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jó kutyatáp?

Melyik a jó kutyatáp?

Figyelt kérdés

Két beagle kutyus tulajdonosa vagyok és kiváncsi vagyok milyen tápot javasoltok, mit vegyek nekik? Folyamatos terhelés alatt vannak hiszen minden nap agilityzek velük, ha időnk engedi erdőben csapázok velük de amúgy havonta van beagle túra és ezáltal minden hónapban erdőben túrázunk egy teljes napot plusz hétköznap 2 óra park, egyikkel dog dancingelek is (ezt csak azért irtam le, hogy lássátok, hogy fizikailag is és szellemileg is "terhelem" Őket)

Most egy ideig Eukanuba agility tápot ettek de sajnos ahol szoktuk venni oda már nem hoznak mert megszünt a szerződés vagy nem is tudom mi történt, rendelni meg nagyon drága lenne már. Szóval ki tud olyan aránylag olcsó, prémium tápot mondani nekünk ami megfelelne az elvárásaimnak?


2010. márc. 18. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bejött a pro 26D nevű,szuperprémium minőségű kevésbé ismert és reklámozott olasz táp, olyasmi összetétele van kb.mint a Eukanaba-nak, de olcsóbb(700-800 ft kilója)Olvass utána, nekünk gyönyörűek a kutyák, imádják a csirkést és a halast, a bárányosat nem igazán.
2010. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó válaszolótól kérdezem, hogy ezt a tápot hol lehet beszerezni?

2010. márc. 25. 14:42
 13/14 anonim válasza:
Ajánlani tudom, a Hussa kutyatápokat [link] ezek a tápok szerintem jó ár és érték arányban vannak. Van kifelyezett kölyök és felnőtt táp is, de több hussa tápot a kutya súlya szerint lehet adagolni. Ez nem igazán ismert kutyatáp, de kiváló és szója mentes. Az ebcicaweb szállít az országban bárhová, nagyon kedvező a szállítási költség is és 15e ft felett ingyenesek..
2011. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A Trovet tápok sajnos nem széleskörben elterjedtek, de pl. táplálékallergia kezeléséhez nagyon jók. [link] Gyógytápjaik is vannak többféle problémára és felnőtt illetve kölyök kutyáknak prémium tápok. Trovet konzervek is kitűnőek, csak javasolni tudom. A Profine [link] több kutyástól hallottam és nagyon jók a tapasztalatok..
2011. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!