Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtátok, hogy már kullancs...

Tudtátok, hogy már kullancs invázió van?

Figyelt kérdés
Az 5 hónapos huskymban 3 kullancs volt az elmúlt 1 hétben!! Figyeljetek oda kutyások! Igaz még nem fertőznek, a doki szerint, de azért jobb félni, mint megijedni! Remélem sok kutyusos elolvasta!!?
2010. márc. 18. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

belvárosban is van.miért ne lennének?

amúgy nem vettem észre, advantixozunk február-márciustól mindig.

2010. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Énis 2 hete vettem az ebnek kiltixet, azóta voltunk erdőbe is szerencsére semmi nem volt.
2010. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:
3 kutyám szedett össze babéziás kullancsot a pesti utcán. Nem a betonon, de bármelyik bokorban lehet. Az állatorvos mondta, hogy lyme kóros kutyát is vittek hozzá, ő is csak a környéken sétált. Ráadásul lakótelep, játszótér. Tök jó, enni erővel a gyerekekbe is belemehet. De nem irtják, őrizgetik őket. Tönkre is menne a sok kullancs elleni szer gyártója, ha megint irtanák.
2010. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én még idén nem láttam a kutyámba, de ezentúl akkor jobban figyelem.
2010. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!