Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csinalok rosszul?

Szerintetek mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés
Szeptemberben nyitottam egy kutyakozmetikat, eleinte jottek paran mig jo ido volt, de mostanaban nem sok kliensem van. A masik lany akivel egyutt csinaltam a kurzust hamarabb nyitott ki es neki szinte egybol jol ment telen is volt kliense, igaz o jobb helyen nyitott szalont. Akik eddig voltak nalam mind meg voltak elegedve a munkammal, reklamozasbol sincs hiany. A vart eredmeny megis elmarad. Vajon adjam fel vagy meddig erdemes varnom hogy beinduljon?
2015. nov. 4. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
November eleje van. Egy üzlet beindulásához 2 hónap nem elég.
2015. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja. Majd meglesz a vendégköröd, nem szabad feladni! Lehet hogy egy év is eltelik, mire kialakult vendégköröd lesz!
2015. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idő kell.


Én elkezdtem dolgozni egy július közepén nyíló kozmetikában.Alkalmazott voltam.

Nos míg tartott a jó idő addig 1-2 naponta 2-3 kutya biztos,hogy volt. Engem kirúgtak augusztus végén.

Mondván nem indult be a kozmetika,sok a rezsi,kettőnknek sok.A másik lány maradt. Az oldalt szoktam nézni. És már vagy 1 hónapja nem raktak fel képet kutyákról,mint vendégekről.


Gondolom az sem megy.


De ott tudom miért nem. Ritka szar környék,szegények az emberek,inkább ez évi 2x kopaszra nyírós stílust választják és stb.


Örülök,hogy kirúgtak,mert ott nem jutottam volna előrébb a szakmában.


Oktatómhoz járok vissza gyakorolni,meg,hogy ne essek ki a ritmusból,mert irodai melón vagyok.Oktatóm már vagy 22 éve csinálja,de ilyenkor ősszel nála sincsenek annyian. Kiállítási kutyát,törzsvendégek akik 2-3 havonta fixen jönnek kb a téli időszakban ebből él.


Ne add fel. Várj még egy évet.Tavasszal-nyáron azért betud indulni ez. Ha meg jó vagy idővel odaszoknak az emberek. De az ősz-tél egy szarabb időszak.

2015. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!