Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kínai meztelen kutyám,...

Van egy kínai meztelen kutyám, sokszor lesem kutyás részeken, hogy van-e másik gazdi aki ilyen kutyával rendelkezik. Miért ilyen ritka?

Figyelt kérdés
kettő év alatt csak egyszer találkoztunk a fajtával . Ha megfelelő tenyésztőtöl vásárol valaki, akkor gyönyörű lesz, nem az a kopaszott csirke kinézetű foghiányos beteg kutya. Mindenhol csak a Yorkshire terrier-t látom és a többi túltenyésztett "dívatkutyát".

2015. nov. 4. 12:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mellette semmilyen allergiája nincs, a fogazata teljesen ép és nincs hiány. Pörgős, bújós, családcentrikus, a természetet imádja, mikor túrázunk a családdal, rohangál, könnyen behívható, sohasem agresszív... mellette imád enni, még a hagymát is ellopja ha pl egy egy kocka leesik a földre főzés közben.

szereti magát produkálni, de sosem tolakodó hogy foglakozzanak vele.

2015. nov. 5. 07:44
 12/13 anonim ***** válasza:

De, van, aki csúnyának tartja. Szerintem is gyönyörű tud lenni, de más az ízlésünk.

Plusz ugye nem ismerik. Inkább megveszik a bolognese-t, mert abból van tíz a lakótelepen és mind cuki, nem állnak neki kísérletezni meg fajtát keresgélni.

2015. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kopasz nem tetszik,csak a Powder Puff vagyis szőrős változat :)


Amúgy a 101 nagykutya című fajtaismertetőben benne volt,hogy nyáron nap tejezni kell,meg könnyen kiszárad a bőre speckó testápoló kell rá,meg mindig kell rá ruha kb mert 20 fok alatt már fázik és stb. Én is megijedtem ettől,eddig se tetszett a fajta.De mondom ezeket meghallva úristen de sok gond lehet velük. Én a nagy szőrű kutyákat szeretem, rövid szőr pl vizsla,labrador ilyen fajtákat sem tartanék,bundás kutya párti vagyok ennyi :D


Ettől egyik kutyára sem mondom,hogy csúnya!!

Amúgy különleges kutyák,tényleg nem hétköznapi. Erre is csak egy van meg egy Powder Puff.


Amúgy az egyik kennelben születtek kiskutyák mindig raktak fel róluk fotót facere,tök cukik :D

2015. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!