Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita vélemények?

Akita vélemények?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az általánosítások, a "minden oldalon fellelhető szöveg". Csakis olyanoktól várok választ, akiknek van/volt már akitájuk.

- Hogyan viselkedett az idegenekkel?

- Mennyire volt nehéz betanítani?

- Hogyan viselkedik más állatokkal?

És hasonlók..



2015. nov. 4. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, de beszélgettem már a környéken lakó akitás gazdival. Azt mondta a kutyája leginkább "nagyképű", sokat hisz magáról. Emberekkel elvan, inkább közönyös, a kutyákat viszont nagyon helyre rakja, ha megpróbálnak hozzá közeledni. Nem barátságos velük, de nem is agresszív, a "hagyjál már békén" elvet vallja. A tanítást nem tudom.
2015. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Papámnak volt régen.

Szinte vele nőttünk fel húgommal. Idegenekkel amíg a kerítés külső oldalán voltak még ha ismerős is akkor ugatta őket,mihelyst papám vagy mamám beengedte őket nem volt gond. Hát eléggé makacs volt az úrfi :D Szóval,hogy határozott kéz kell hozzájuk az igaz.Viszont velem és húgommal nagyon gyengéden bánt Brik :) Persze mindig szülői felügyelettel voltunk kint,csak mikor már 16-17 évesek voltunk akkor nem. De akkorra már nagyon öreg volt és inkább csak feküdt az ólban, nem is olyan rég lett elaltatva talán 4-5 éve.


Más állatokkal,hogy viselkedik azt nem tudom,mert egy Malamut volt még mellette. Kutyákkal jól kijött.


Viszont mindig elkísértük papámat(amikor éppen náluk aludtunk) a nagy sétára minden nap 3 órát sétáltunk a két kutyával a mezőn,igazából míg kifulladtak addig meg a játék,labdázás meg egymással is játszottak.


Tetszett,hogy úgy nézett ki mint egy maci :D


Igazából ha nagyon kíváncsi vagy a jellemükre keress fel tenyésztőket :)


Nekem is van egy fajta amit szeretnék és tenyésztőkkel beszélek,találkozok meg gazdikkal és érdeklődök :)

2015. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat c:
2015. nov. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!