Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyzmat hogy...

Hogyan vegyem rá anyzmat hogy egy kiskutyát kaphassak?

Figyelt kérdés
Már 2 éves korom ota kiskutyát szeretnék.egyszer volt is csak en anyummal kikoltoztem nemetbe es apum otthon van.egyszer apumek veletlen nem figyeltek ra es elutotte egy kisteherauto.de hazajott csak hianyzott belole par darab(nem kezdem sorolni)..es elkellett altatni.nagyon megviselt a dolog..azota szeretnek egy labradort.vagy mindegy csak egészséges legyen.anyum nem engedi pedik lenne idom ra.nevelo apam engedi csak anyu nem...de meg az eletemet is odaadnam erte ha arrol lenne szó.a nasikkal is sokat foglalkoztam.karácsonyra menhelyről szeretbek egyet.remelem tuttok segiteni nekem hogy hogy gyozzem meg.kerlek titeket?😢👋🙏🐶

#Kutyust kapni
2015. nov. 9. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok/voltam. Én eg
2015. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kitlisz válasza:
Szerintem mennyetek el oda ahol van egy édi kutyi és vedd figyelembe az anyádat és hogyha lát/néz téged akk ölelgesd meg ilyesmi :)
2015. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kutya nem olcsó dolog. Lehet, hogy emiatt nem engedi anyukád.
2015. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem, folytatom...(#1 válaszoló vagyok)...

Na szóval és egy 13 éves lány vagyok. Én is ovis korom óta nyúzom a szüleimet egy kutyus miatt. Soha nem engedték, mert féltik a kertet, van cicánk, mi lenne vele, ha elutazunk...stb.

Én csak nem adtam fel, nem törődtem bele, hogy nekem nem lesz kutyám. Kutyás képeket raktam ki a szobámban, az ajtóra, a falra, a szekrényre...mindenhova. Állandóan kérdeztem, hogy miért nem engedik a kutyát, melyik a kedvenc fajtájuk, hogy nekem mikor lehet kutyám. Úgy jöttek ezekre a kérdésekre a válaszok, hogy "mert, nincs, majd ha elköltözöl". Nem, még ekkor sem adtam fel. Reggel hamarabb keltem fel és elmentem sétálni, kimentem a kertbe, mintha a kutyához mentem volna ki. Ha hazajöttem a suliból, megint elmentem sétálni, vagy futni. Gyűjtöttem a zsebpénzemet, minden alkalomra (szülinap, karácsony, névnap, mikulás, húsvét) kutyacuccokat kértem. Ha otthon voltam éppen a szemük láttára unatkoztam és mondogattam, hogy ha kutyám lenne, mellette nem lehet unatkozni. A macskámat is én gondoztam, rengeteget foglalkoztam vele mióta itt van velem. Végül kaptam egy hörcsögöt, majd nyuszikat. Nagyon örültem nekik, őket is én gondozom a mai napig, imádom őket. De még mindig hajthatatlanul szeretnék egy kiskutyát.

Mindeközben állandóan kutyás könyveket bújtam, magyarul, angolul olvastam az ebekről. Minden kifogásukra a kutyatartással szemben megkerestem a megoldást. És megtört a jég! 2 hónapja bólintottak rá, hogy igen

2015. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(ne haragudj, megőrült a telefonom, még mindig én vagyok)


folyt.: igen, lehet kutyám. Elsírtam magam örömömben, amikor ezt mondták, de komolyan. Egy golden retriever az álmom, hetekig kerestem a tenyésztőket, végül megtaláltam a legszimpatikusabbat. Januárra rendeződik az anyagi helyzetünk, akkor írhatok is a tenyésztőnek, és ha minden igaz, jövőre érkezik hozzánk a csöppség. :)

Lehet, hogy nem segített sokat ez a történet, de valami ötletet merítettél belőle. Én drukkolok Neked! :)

2015. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elszántságot kell,hogy lássák rajtad,ahogy az egyik válaszadó írta, kérj kutyás könyveket,gyűjts pénzt,menj el sétálni vagy önkénteskedni egy menhelyre és stb.


Jó lenne tudni az okát miért nem engedik.

Anyagiak miatt? Hullik a szőre? Esetleg tudják felelőtlen vagy és anyudra maradna a kutya?

2015. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszonom mindenkinek a valaszt.azert nem engedi mert hullik a szore es ha haza mennnenk magyarba itthon maradna mert nem tudjuk haza vinni mert mikor negyunk teli az auto.most vannak beby halaim es oket gondozom tajaritom MINDIG .ha tudtok meg akkor asjatok tanacsokat.a tobbieknek meg ezer koszonet es kiprobalom.nxaron menni fogok menhelyre onkentesnek☺☺😁😃
2015. nov. 10. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!