Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is rosszul esne/esik...

Nektek is rosszul esne/esik ha barátaitok, családotok azt mondaná egy fajtára amit szeretnétek, hogy csúnya és ízlésficamotok van?

Figyelt kérdés

Nekem ez esetben nem a családdal van bajom.Hanem egyik legjobb barátnőmmel. Aki azt mondta,hogy amelyik fajtát kinéztem csúnya,meg ízlésficamom van.Meg hogy tetszhet ez a fajta.


Kicsit rosszul esett,mert eddig akárkinek mutattam képet a fajtáról,hogy álmom egy ilyen kutya.Mindenki csodálta,családom is.Még nem kutyás ismerőseim is le voltak nyűgözve.


Barátnőm reakciója meglepett.


Tudom,hogy olyan fajtám lesz amilyet szeretnék,meg most nem miatt fogok le mondani az álomkutyámról :D Csak kicsit szíven ütött,hogy ízlésficamnak nevezte a fajtát.


Orosz Fekete Terrier


[link]


2015. nov. 16. 22:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én bullterrierre vágytam nagyon gyerekként, anyukám kijelentette, hogy csúnya kutyával nem él együtt. Mivel ô vette és mindkettônket ô tartott fenn így nem volt elhanyagolható a véleménye. Amelyik fajtát kiválasztottam, se tetszett neki. Mivel akkor még teljesen ismeretlen volt, mindenkinek úgy magyarázta, hogy szôrgombóc fogpiszkálókon (spicc). Na, ez már rosszul esett, adtam neki egy képet, hogy azt mutassa inkább meg. :D

Persze imádja a fajtát azóta. A 2. spiccem van, és mindig el van olvadva a kutya szépségétôl, ha az utcán lát egyet mindig megcsodálja.

2015. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a skót juhász, a belga juhász (közülük is leginkább a groenendael) és a német juhász tetszik. Komplett idiótának vagyok nézve emiatt otthon. Merthogy azokban "semmi különös nincs", mit eszek rajtuk annyira?
2015. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz senkivel, csak a saját döntéseddel.


Én rossz helyről hoztam el egy amstaffot. Telis-tele van rossz szokással, mondanom sem kell, hogy hányan szeretik. Mindenkitől megkapom: máskor ne válaszd ezt a fajtát..hogy tudtál ennyire csúnya kutyát magadhoz venni...ez a kutya idegbeteg meg kell ölni..ez nem normális, kiszámíthatatlan egyszer téged is megöl...verd agyon, én hol engedném, hogy ne fogadjon szót nekem...


Éssatöbbi..még a kutyaiskolába is azt mondták, hogy nem normális, idegbeteg, és dobjam ki a p.csába, mert tuti egyszer megöl, és veszélyezteti a környezetét...


És ilyenkor én nem magamba fordulok, és nem is szólok vissza, mert nem érdekel. Odamegyek a kutyámhoz, belenézek a szemébe, és meglátom azt, amit rajtam kívül senki más nem lát..a szeretetet...a félelmet...a bizonytalanságot...a ragaszkodást hozzám, hogy még a mosdóba is utánam akar jönni, és ha elmegyek valahova, teljesen kikészül, hogy hol voltam..és nem azért, mert rosszul állítottuk össze a falkasorrendet..hanem egyszerűen annyira ragaszkodó..

Egyébként annak, aki azt mondja, hogy rosszul választottam vagy dobjam ki, mindig azt mondom, hogy ha most máshogy alakítanám, csak azt változtatnám meg, hogy nem viszem rossz iskolába, és ha valamiért most kéne másik kutyát magamhoz vennem, valószínűleg ugyanilyen rossz nevelésű amstaffot választanék.


Egyébként szerintem nagyon szép kutya az orosz fekete, láttam suliban 1-2-t és csodálatosak, nagyon okosak. :)


Barátnődnek amúgy milyen kutyája van, hogy így beszól neked? Nem értem az ilyeneket, én elfogadom mindenki kedvencét, sőt nincs is olyan kutya, amire azt mondanám, hogy ízlésficam. Legfeljebb különleges, de mindenkinek más jön be :)

2015. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Hú nem gondoltam,hogy ennyi válasz érkezik. Lehet gyerekes,hogy megfordult a fejemben ez. Csak rosszul érintett.


Nem,nem mondta miért csúnya.Kérdeztem,de nem tudta megmagyarázni.Talán mintha a nagysága lenne ami nem tetszik,de tényleg konkrétat nem tudott mondani.


Nincs kutyája,még szüleivel él,oda meg kutya nem mehet. Amúgy ő yorkit szeretne.Ő kiskutya párti. Nekem is van 2 kistestűm. Ettől függetlenül egy fajtát sem szólók le,mindegy,hogy nézz ki. Yorkira annyi megjegyzést tettem,hogy sok az idegbeteg,mert olcsón veszik,meg elkényeztetik.De szerintem ez nem sértő :D


Nem is ragozom tovább igazából,csak kíváncsi voltam pár válaszra,de jó sokat kaptam.


Amúgy barátnőm eléggé szókimondó típus,meg minden oké a barátságunkban. Csak így ez tegnap pont emiatt meglepett,hogy ezt mondta.

2015. nov. 17. 12:13
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Hű, tök jól néz ki ez a fajta. Bírom az ilyen nagy szőrű fekete kutyákat a pulikat is pont azért szeretem, mert tök jó, hogy csak a foguk látszik amikor ugatnak abban a nagy feketeségben :DDD
2015. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem nagyon tetszik, de ha megismernék egy ilyent személyesen, biztos megszeretném.

Ha neked ő az álomkutya, akkor ne foglalkozz mással.

2015. nov. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy ízlések és pofonok,nem mondtam,hogy tetsszen neki csak ezek a negatív jelzők,hogy csúnya,meg ízlésficamom van estek rosszul.


Mivel hobbi kutya lenne nem teljesen úgy nézne ki mint pl ahol kiállításon van. Kicsit másabb fazon,ami még oroszos,de úgy mond hobbi fazon :D

2015. nov. 18. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!