Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is rosszul esne/esik...

Nektek is rosszul esne/esik ha barátaitok, családotok azt mondaná egy fajtára amit szeretnétek, hogy csúnya és ízlésficamotok van?

Figyelt kérdés

Nekem ez esetben nem a családdal van bajom.Hanem egyik legjobb barátnőmmel. Aki azt mondta,hogy amelyik fajtát kinéztem csúnya,meg ízlésficamom van.Meg hogy tetszhet ez a fajta.


Kicsit rosszul esett,mert eddig akárkinek mutattam képet a fajtáról,hogy álmom egy ilyen kutya.Mindenki csodálta,családom is.Még nem kutyás ismerőseim is le voltak nyűgözve.


Barátnőm reakciója meglepett.


Tudom,hogy olyan fajtám lesz amilyet szeretnék,meg most nem miatt fogok le mondani az álomkutyámról :D Csak kicsit szíven ütött,hogy ízlésficamnak nevezte a fajtát.


Orosz Fekete Terrier


[link]


2015. nov. 16. 22:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Pedig szép kutya. Nem mondták, hogy hasonlít a schnauzerr?
2015. nov. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
Ez szép kutya. De az angol bull terrier például olyan mintha nem lenne befejeződve a fejlődése, mintha a feje lemaradt volna az evolúcio valamelyik lépcsőfokán :-)
2015. nov. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Hallottad már: ízlések és pofonok... meg latinul: de gustibus non est disputadur (azaz ízlésekről nem kell vitatkozni), ebben a tekintetben ízléseket eltér, ennek semmi köze az igazsághoz, azaz hogy ez egy jópofa kutya.
2015. nov. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a bullterrier miatt mondták már, de nem érdekel, akkor is imádom őket.

Téged se érdekeljen, nagyon szép kutya!

2015. nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal lehetsz még, ha ilyesmi egy fél mp-ig is érdekel. Ha nem tetszik neki, hát nem tetszik, nem az övé lesz. Inkább azon gondolkodnék el, mennyire jó barát az, aki szándékosan ilyen durván fogalmaz, hogy megbántson téged.
2015. nov. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen lapok beszólást a bullterrieremre, sokszor az utcán, séta közben. Vannak primitív emberek.
2015. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
az én kinai kopaszomra 10 emberből 8 azt mondja, hogy csunya, és gusztustalan. De kit érdekel, nem nekik vettem, hanem magamnak, és én imádom:))) Az orosz fekete, ppdig egy igen szép fajta, gratulálok hozzá
2015. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én bullterrierbolond vagyok. Az egyik tábor retteg tőle, a másik lecsúnyázza.

Szarni rája, sokan nincsenek tisztában egyes fajták- típusok valódi értékeivel.

Amúgy mitől csúnya az orosz fekete?

Ezt meg tudta indokolni?

2015. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
72%

Nekem is van két orosz terrierem és

nagyon aranyosak!

Állandóan hízelegnek,

viszont az idegenekre vicsorognak és meg akarják támadni.

Úgyhogy ideális kutyafajtát választottál!

Én kertes házban lakom.

És semmi veszélyérzetem nincs,mert ha valaki

idegen bejönne a házba a kutyák azonnal széttépnék.

2015. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%

Nekem a saját mamám szólt be. Igaz, nekem pitem van, de a családom kutyautáló tagjai már az érkezésünk másnapján beszóltak anyumnak, hogy úristen, örüljön, ha nem harapja le álmában az arcát. Mindezt úgy, hogy sztereotípiákra építettek, a mai napig nem vették a fáradságot, hogy megismerjék a kutyámat.


Mamám egyenesen kijelentette, hogy soha nem lesz párom egy ilyen kutyával, adjam menhelyre. Miután barátommal összejöttünk, tüntetőleg elmentünk mamámhoz kutyástól. Nem kicsit kerekedett ki a szeme :D

2015. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!