Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hetes fajtiszta palotapincsi...

5 hetes fajtiszta palotapincsi kiskutyának lehet venni bolhanyakörvet?

Figyelt kérdés
vagy esetleg valami fürdető??

2015. nov. 20. 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Jó én ezt értem! De ezellen nem igaz h nem lehet tenni valamit ,h ne legyenek szaporítók,mondjuk elenöriztetném és büntetném azokat akik szaporítják.

De akkor sem azt kell megszolni,aki pl azért vesz szapórítótol kutyát ,mert nincs pénze törzskönyves kutyára.

Jó ezt nem itt olvastam h ezért valaki nem jó gazda. De attol h így szerez kutyát még lehet felelőségteljes gazdi. Az a lényeg sztm h megfelelően gondoskodjon róla. Ez épp olyan mint ha azt mondanám h nem baj ha ütöd vered a kutyát, nem szaporítótol vetted az a lényeg,jó gazdi vagy.

Amúgy meg a kommentelő lehet h saját kutyája kölykének/kölykeinek akar nyakörvet. Meg az h bolhás nem attol függ h törzskönyves e vagy sem.

2015. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Valóban nem a törzskönyvtől függ, hogy bolhás-e egy kutya, hanem a tartási körülményektől, meg attól, mennyit törődik a kutyájával. Aki foglalkozik az állatával, azé nem bolhás. És nem is elleti fölöslegesen.
2015. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

"Tegnap vettem egy másikat, az anyja törzskönyves Pitbull az apja törzskönyves Amstaff,gyönyörű kiskutyus."

Magyarul a kutyád keverék...

2015. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

Mindenkinek más a véleménye és ezen lehet vitatkozni!

Nekem ez a véleményem és egyáltalán nem kötekedésnek írtam.

Amúgy meg sok kutyás ismerősöm van ,legtöbb szaporítótol és semmi baja a kutyáiknak.

Akitöl a törzskönyves kutyámat vettem ,osztrák és 27 éve tenyészti a kutyákat,fajtatiszták,törzskönyvesek,szűrések is megvoltak meg minden ami a tenyésztőknek kötelező. Ő mondta h a szaporítók töbsége is azért van leszolva mert a tenyésztök elöl viszik az üzletet.

Ugyhogy ez az adok veszek a tenyésztőkre is ugyan úgy vonatkozik mint a szaporítóajra!

Nekem ez a 3 kutyám van és ez a véleményem,nem értek hozzá,mi lovakkal foglalkozunk ,ahoz jobban értek.

2015. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ő keverék és? Nem mondtam h ő fajtatiszta!!!!
2015. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom, 41%-os, te tényleg nem érted, mi a különbség a tenyésztés és felelőtlen szaporítás között? Vagy csak nem akarod érteni?

Akinek, mint írod, nincs pénze fajtatiszta kutyára, annak sem kell szaporítótól vennie. Tele vannak a menhelyek, ahonnan fogadhat örökbe.

2015. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%

Már bocs és h 41% ? Ti pontoztok nem?

Tudom mi a külömbség!! De had döntse már el mindenki maga honnan milyen kutyát vesz!

Különben sem az volt a kérdés,a kérdező nem kioktatást kért!

2015. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!