Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen modszerek vannak arra,...

Milyen modszerek vannak arra, hogy izmosabb legyen a kutyám? Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
azt hallottam,hogy ugy is lehet vele edzeni hogy utána lehet kötni egy gumiabroncsot kezdetnek,és ugy huzza maga után néhány méteren keresztül,ez káros??
2010. márc. 20. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amstaffod van?:) Futtasd az jót tesz neki, de 1 éves kora alatt nem lehet!!!
2010. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyád van?
2010. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
németjuhászom van,
2010. márc. 20. 21:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Német juhászt nem kell így edzeni sztem felesleges, nem olyan a genetikája hogy húde izmos legyen. Meglehet próbálni de felesleges.
2010. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

hello!

calciom carbonát-kajára szorva patikába kapható!!!

Amúgy meg edzésről beszélve 6 hónapos kor alatt semmiképp de 6 hónaposan én üveget kezdtem el húzatni előszőr vízzel aztán kaviccsal a következő még nem tudom mi lesz de itt olvastam igazából az a baj h nem találom azt a sporthámot sehol ami kéne !!!azért kell a kavics meg az üveg hogy megszokja a hangot amit maga után hall!

2010. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

1,5 éves, azért is kérdeztem,merthogy érdekelt hogy lehet-e ilyet..

2010. márc. 20. 21:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok,

egy németjuhászt felesleges "kigyúrni", elmész vele futni az tökéletes neki.


Amit leírtál azt amstaffokkal szokták amikor súlyhúzó versenyre készítik fel!!! De ez a fajta kutya izomból áll!

2010. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utsonak!aki az elsö

kösze


oké értem

hát a futással nincs gond vagy hogy jol lefárasszam,ez megy,van hogy ugy elfáradok én is és a kutya is,hogy alig tudunk hazavánszorogni,

szoval akkor nem érdemes,

2010. márc. 20. 22:08
 9/13 Akiteki ***** válasza:
Body builder versenyre szeretnéd nevezni? Jó kaja és sok mozgás. Ez pont elég neki.
2010. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A németjuhász soha nem lesz olyan izmos mint egy stafford vagy egy pitbull. Elég neki bőven ha gyakran sétáltatod és futtatod.
2010. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!