Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Cseri-Subás Pumi-Puli...

A Cseri-Subás Pumi-Puli Kenneltől vagy a Szép-Apáti puli kenneltől érdemesebb pulikölyköt venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

puli kölyköt szeretnék venni, nem tenyésztés céljából, hanem magamnak.

Fontos lenne számomra, hogy kedves, nyugodt karakterű kutya legyen (már amennyire lehet egy puli nyugodt, nyilván :)), ezért vennék tenyésztőtől, aki jól ismeri a kutyáit, és tudja, mire lehet nagyjából számítani egy-egy adott kölyöknél.

Külső kevésbé fontos, ha épp nem előírásszesrű a szeme színe, vagy rosszul kunkorodik a farka, az nem zavar :)

A két fent említett kennel lenne hozzánk legközelebb, nem szeretném szegény kölyköt külön stresszelni vele, hogy két országon keresztül autóztatom.


Ismeri valaki az említett kenneleket, van tapasztalata? Melyiket ajánljátok, vagy esetleg óva intetek tőle?

Előre is köszönöm a válaszokat.



#kennel #kölyökkutya #puli #Szép-Apáti puli #Cseri-Subás Pumi-Puli. pulikölyök
2015. nov. 28. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tutira a Rasztari-Duci puli kennelből vennék, bár ő komoly hangsúlyt fektet a munkára.


[link]

2015. nov. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egy jó idegrendszerű kölyök nem fogja agyon stresszelni magát egy hosszabb autó úttól.
2015. nov. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves valaszado, nagyon koszonom, hogy irtal!

Igen, a Rasztari-Duci kennelrol en is hallottam, hogy jo, az egyetlen baja, hogy szamunkra a vilag vegen van (ertsd: 12-14 oras autokazas). Amit, ha a kutyakolyok nem is, de az en "kolykeim" egeszen biztosan nagy stressznek elik meg, a tureshataruk max. 10 ora, tapasztalat :) Es a 2 gyerek hisztizik a kiskutyaval osszezarva 2 nm-en, az neki se lesz jo. Nem veletlenul valasztottam a hozzank "kozeli" kenneleket mint opciot. Az emlitett kettot nem ismered, kicsit se?

2015. nov. 29. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Cseri-Subás. :)
2015. nov. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Több helyen is olvastam jókat a Cseri-Subásról, a másiktól konkrétan semmit... Úgyhogy azt hiszem, az lesz végül.

Köszi a segítséget!

2015. nov. 30. 08:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy itt kérdezem ,de mennyibe kerül egy tenyésztőnél a puli kutyus? Főleg a Cseri-Subás érdekelne ha van valakinek infója róla :)
2015. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia,


azt nem kerdeztem, mennyibe kerul. Gondolom, sokmindentol fugg, hogy kik a szulok, meg "hibas"-e a kutyus (ertsd: megfelelo iranyba kunkorodik-e a farka :D) Amit neten neztem arak, 15.000-100.000 HUF kozott mozogtak.


Ha erdekel, pont most van elado feher puli kolyok, hivd fel oket. Engem is erdekelnenek az arak, ird meg, ha megtudtal valamit :) Koszi.

2015. dec. 18. 09:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Írtam nekik e-mailt tegnap, de eddig még nem érkezett válasz. Sajnos én most még nem tudnék kölyköt elhozni, csak tavasztól, ezért még csak érdeklődök
2015. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kivancsi vagyok, mit valaszolnak.

En is tavaszra tervezem, meg var rank egy falbontas, hazatalakitassal eloszor.

2015. dec. 19. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!