Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol keressek gazdit ennek a...

Hol keressek gazdit ennek a kutyának? (KÉP alul)

Figyelt kérdés

Még nyár végén a nagyszüleim befogadtak egy fiatal (kb. 6-7 hónapos) kan kóbor kutyust. De sajnos nem bírnak vele. Bármennyire is szeretik az állatokat, nekik már nem való kölyök kutya, idősek, nem tudnak vele foglalkozni. A kutya így irtó neveletlen lett, egy fiatalabb kutyákhoz értő gazdira lenne szüksége, aki tudja tanítani, és sokat játszani vele. Hol találhatnék ilyet? Ha felteszem valamelyik apróhirdetéses oldalra, attól félek, hogy valami rossz ember vinné el.

Ő lenne az: [link]


2015. nov. 29. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a helyi menhellyel (nem a gyepmesteri teleppel), ők majd segítenek. Segítenek hirdetni is majd.
2015. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És van rá esély szerinted, hogy egy 1 év körüli kutya kelleni fog valakinek? Pláne így, hogy szegény a vele való foglalkozás hiányában teljesen kezelhetetlen?
2015. nov. 29. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyit jársz ki mamádékhoz? Mert azt meg lehetne csinálni, hogy amíg kint vagy, legalább te foglalkozol vele, meg próbálod nevelni kicsit.

Szerintem már az is sokat segítene neki, ha le lenne fárasztva, akkor kevésbé lenne hiperaktív és kezelhetőbb lenne.


Amúgy az 1 éves kutya még fiatal és a fiatal kutyákat szokták elsősorban vinni.


Még annyit, hogy mi is 1 évesen hoztunk el egy iszonyat neveletlen, hiperaktív kutyát a menhelyről. A kutya harapdált is és nagyon durván játszott, ugatott állandóan....stb. Szóval igen, vannak ilyen emberek, akiknek kell ilyen kutya :D

2015. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja és itt is meg lehet próbálni


[link]

2015. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz ezt az oldalt elvileg csak menhelyek használhatják, de a hozzátok közel eső menhely szerintem biztos meghirdetné nektek.
2015. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudok vele foglalkozni, 3-4 hetente jutok el hozzájuk 2-3 óra hosszára. Befogadni, szintén nem tudom, két nagy testű kutyám van, egy harmadik már sok lenne nekem minden szempontból. Nem messze tőlünk, Vácon van menhely, ott nem foglalkoznak vele, épp csak hogy el nem küldtek a jó büdös francba, elég tahók. De akkor majd nézelődöm, hátha találok valami mást is.
2015. nov. 29. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
ohh Istenem ő nagyon aranyos kutyus :) szerintem ha bárhol meghírdeted biztos lesz neki jó gazdija, nagyon édes kutya :)
2015. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!