Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted annyira a kutyusod...

Szereted annyira a kutyusod hogy ezt megengedd neki?

Figyelt kérdés

[link]


:)


2010. márc. 21. 18:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

mert, ha te kutyad beszelni tudna, akkor te engedned neki?

szerintem a kutyak sosem fognak beszelni tudni, de ha mar itt vagyunk, akkor ha csak megerdemli, mert nem minden kutya erdemli meg, es csak egy olyannak, akit latod mit eszik, hol jar, egyszoval nemozdul el melloled!

Egyepkent a kutyanak a nyálaban van valami ize.....nemtom nem jut eszembe mi a neve,.....es ha megnyalja a sebedet ami meg friss, hamarabb begyogyul, mintha ugy hagynad! ezert nem fertozik el a kutyak sebe, mert kinyaljak maguknak!

2010. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
100%
pfuuuj!!!NEEEEM!!!semmi kepp sem!XD:D
2010. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
fújj!!!!!!!!!!
2010. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
19:13 tudom hogy nem tudnak meg nem is fognak tudni beszéln ide ez csak egy elképzelés! mi lenne akkor hogyha..érted? hát én nem tudom, nem hiszem hogy megengedném neki:D mondjuk ha nagyon szépen kérné és az lenne minden vágya akkor mondanám neki hogyha megmossa a fogát fogkrémmel ott előttem jól akkor esetleg:D csak így eszembe jutott erről a videóról hogyha mondjuk van egy csaj és va negy kutyusa akit nagyon szeret és az tudna beszélni és elmondaná neki hogy annyira vágyik rá hogy így "csókolózzanak" kicsit kíváncsi vagyok hányan mennének bele hogy azzal is örömet okozzanak a kutyájuknak:)) mondjuk itt írhat bárki bármit persze de úgyse tudjuk ki ki szal lehet őszintén nyugodtan
2010. márc. 21. 19:19
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerekkoromban történt, a kutyánk előszeretettel nyalta falta az arcomat. Nagyon csúnya fertőzést kaptam, tiszta kiütés lett az arcom, ahol összenyalt. Na azóta akár mennyire szeretem a mostani kutyám nem engedem neki ezt a malőrt.
2010. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Akik megengedik üzenem: képzeld el ugyanezt emberben: két ember találkozik az utcán, megszagolják egymás fenekét, a saját feneküket nyalogatják, majd ugyanazzal a nyelvvel, szájjal, orral csókolóznak...ugyanaz.

Undorító. Nagyon szeretem a kutyáimat, de SOHA nem engedném meg nekik hogy megnyaljanak. Max. a kezemet érintik néha, ha nagyon örülnek.

2010. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de már a kérdésed manipuláló! Azt sugallja, hogy aki eléggé szereti a kutyáját az megteszi! Pedig ennek semmi köze a szeretethez, ez nem igénye a kutyának. Jó lenne ha tudna beszélni de ilyen vágya sosem lenne. De lenne akkor sem hagynám. Annyira szeretem a kutyám hogy nem hagyom magára (iskola, párom vagy akármi más miatt), drága kaját veszek neki, nem megyek nélküle nyaralni, nem járok bulizni stb. De ez nem szeretet. Enélkül is kitudja fejezni azt hogy szeret engem. Arról nem is beszélve hogy akármilyen tiszta egy kutya, akkoris neki nincs samponja, amivel a nemi szerveit meg a fenekét megmossa... Ő a nyelvével csinálja... Még az ágyamra sem engedem a kutyám hogy így rámmásszon, nam hogy az arcom nyalogassa.
2010. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi , de te erre izgulsz? nem kötekedésből mondom , de itt erőlködsz ,h így -meg úgy megengednétek e neki ?

ugye nem ez hoz lázba?

2010. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
pf..megnyugodhatsz, nem.
2010. márc. 21. 21:12
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg imádom a kutyáimat, mintha csak a gyerekeim lennének, de nem, ezt sosem engedném meg nekik... A szeretetet máshogy kell kifejezni...

18/L

2010. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!