Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted annyira a kutyusod...

Szereted annyira a kutyusod hogy ezt megengedd neki?

Figyelt kérdés

[link]


:)


2010. márc. 21. 18:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nagyon túlzás! Kicsit beteges is.

Én kutyáim néha megnyalják az arcom, vagy a fülemet, mert náluk ez az alárendeltség jele, így fejezik ki tiszteletüket, a náluk feljebb álló részére. Néha kapnak egy puszit a nózira. De hogy a számba nem engedek matatni az tuti, ez a barátom dolga, nem a kutyámé :)

2010. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
68%
19.13 vagyok. ha jo aztan odairtam hogy megengednem ha.....ott van! amugy meg butasag, ki hogy van vele. akkor kutya orult, az megengedi, aki tiszta, vagy ilyen kifinomult, az nem! a tesom megengedi, pedig nagy budi szaju kutyaja van...nem azert mondom, mert nemszeretem, csak nemad neki enni, csak granulatot, mert azt mondja, nemszabad, mert kihanyja. de mindegy o megengedi. en pl. nemnagyon engednem, ramjonne a hanyinger! de azert nagyon szeretem a kutyakat!!!!!!!!
2010. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

NEM!Nem így kell kutyát szeretni, neki se jó, neked se.

Hülye videó,semmirevaló kérdés.

2010. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

a címből ítélve meg se néztem.

Attól hogy valaki szereti a kutyáját még nem kell mindent megengednie és ha vki megengedi nem hinném h boldogabb lesz a kutya h belenyalhatott a szájába. nem lehet egy nagy élmény.

2010. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
meg is szoktam neki engedni. :P
2010. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
én a kutyát sajnálom leginkább
2010. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

velem egyszer megtörtént.


vagyis csak belenyalt a számba véletlenül, de olyan undorító volt :S mikor megeszi a saját kakiját, meg a seggét nyalogatja, meg volt már hogy egy nagy darab disznótrágya volt a szájába... ÁHH :S

2010. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

én soha!olyat b.sztam volna arra a dögre h kettéáll:D

undoritó dolgokat nyalogat és minden sz@rt megesz és am is rohadt büdös a szája.utálom mikor séta közbe is nyalogatja a rohadt tüzelő szukák hugyát:@:@:@akkor is jól odavágok neki és izomból elrántom:D:D kis köcsög:S

2010. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Bozsikrisz ***** válasza:

Egyszer én is keltem erre...de alapvetően nem engedném. A számat sem engedem, hogy megnyalja. Nem koszos a kutyám szája, hiszen jó minőségű tápot eszik, de azért egy séta alatt mi mindent végig nyalogatnak és szagolnak...

Ha ezzel kellene kimutatnom, hogy mennyire szeretem, akkor talán megengedném, de szerencsére a kutyák szeretete egész máshol kezdődik:) Egy kutya nem ettől érzi magát "jobban szeretve", hogy a számba nyalhat.

2010. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Hát ezt végig sem néztem.....borzalmas....nem ezzel fejezed ki hogy szereted.....
2010. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!