Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyust választjak?

Milyen fajta kutyust választjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyust, ami nem nő meg nagyra - max 25-30 cm, könnyen tanítható.Bentre szeretném lakásba.Természetesen olyan kéne ami nem hullatja a szőrét.Legszívesebben fehér szőrű. és milyen árban vannak kb.?
2015. dec. 3. 21:38
 1/7 anonim válasza:
0%
White westie terrier :) megfelel az eljárásaidnak,kb. a fajtiszta kutyák 45.000 korul vannak
2015. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

45 ezerért egy westie? :D Szép is lenne! Tenyésztőtől legalább 120.000, és keveset mondtam... Szaporítónál kerül 45-be egy kölyök, amit westie-nek adnak el, de lehet hogy kuvasz lesz belőle... -.-

Kérdező, tessék utánuknézni:

- Havanese

- Bolognese

- Shih-Tzu

- Coton de Tulear

Esetleg törpeuszkár.

A westie egy akaratos, keményfejű terrier, aligha való kezdőknek.

2015. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Minden kutya könnyen tanítható, amennyiben az ember előbb MEGTANUL TANÍTANI... a kutyaiskola azért van, hogy ott te megtanuld, hogyan kell ezt csinálni.
2015. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Snha nem voltam kutysuliba és Amstaffal kezdtem (13 éves volt),mégis okos volt és többet tudott mint a legtöbb kutya.

Most Argentin Dogom van,találtam és vele kellek kutyasuliba menni mert sajna süket. Lakásba van.

Ám amiket felsoroltak tökéletes lakásba + még a Yorki.

2015. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs elképzelésed akkor menhely!

Csomó fehér kiskutya van menhelyeken,és gyepmesteri telepeken!Megmenthetnéd az életüket!


Fajtatiszta kutyát nem kapsz 45.000-ért.Tenyésztőtől minimum 150.000


Amúgy nem hinném hogy Coton de Tuleart könnyen be tudna szerezni.Westie meg nem egy nagy kutya,de a terrier vér miatt nagyon sokat kell mozgatni.


De ha mindenképpen fajtatiszta kell akkor: Bichon havanese,bichon bolognese,biewer yorkie

2015. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok.

Az első válaszoló válasza teljesen hibás.Eleve nincs olyan kutyafajta amit írt.A fajta neve West highland white terrier,és mint mondtam,45.000-ért nincs fajtatiszta kutya

2015. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45 ezerért fajtatiszta kutya nincs. Szerintem is válaszd a menhelyed, rengeteg olyan kutya van, ami a leírásodnak megfelel. Egyébként minden kutyának hullik a szőre valamennyire. Az, h könnyen tanítható, rajtad is függ. Nem két perc lesz egy trükk megtanítása, lehet hogy napokba telik, mire megtanul valamit.
2015. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!