Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez egy fajtatiszta yorki lehet?

Ez egy fajtatiszta yorki lehet?

Figyelt kérdés

Nekem is segítsetek kérlek! őt szeretném megvenni a képet az eladó küldte!szerintetek ő fajtatiszta?

köszi nagyon a válaszokat!

[link]


2010. márc. 22. 09:44
 1/9 anonim válasza:
Igen
2010. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

nos, ez lehet nem a sajatja, ugyis a kep itt van fent:


[link]


es ha mar a sajatja, akkor miert nem a sajat oldalarol linkelte be a kepet? inkabb felteszi a kephost-ra.

2010. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért tette fel máshová, mert venni akar yorkit, de nem biztos benne, hogy ahonnan venni szeretné, ott fajtiszta kutyák vannak. De ha a honlapot linkelte volna be, akkor senkinek sem lenne kétsége, már ami a kutya fajtisztaságát illeti. De ez csak egy elmélet :)
2010. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek a yorkikhoz de ha jól tudom az lényeges szempont hogy a fülei felállóak legyenek.Amúgy szerintem fajtatiszta.
2010. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha van törzskönyve akkor fajtatiszta!!!
2010. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen! nagyon cukker!
2010. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van törzskönyve, akkor fajtatiszta, amúgy csak fajtatiszta jellegűnek nevezhető. 10.01 által belinkelt kennelt megnéztem, érdekes, hogy nincsenek kint a kutyák nevei, írják, hogy tenyészszemlések, és vannak kiállítási eredmények, de ezt nem ártott volna beírni, hogy hol, mikor mit nyertek. Nekem kicsit gyanús a dolog, mindenképp tennék egy kennellátogatást, és elkérném a papírokat, mert egy honlapon szerintem alap dolognak kéne lenni, hogy legalább a kutyák tk. nevét kiírják.
2010. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
FAJTISZTA KORCS
2010. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Éci55 ***** válasza:
Törzskönyv nélkül is lehet fajtatiszta nem mindenki vált törzskönyvet a kutyájának
2012. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!