Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez fajtatiszta yorki?

Szerintetek ez fajtatiszta yorki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 2. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem, mivel oda van írva hogy mini, olyan pedig sajnos nem létezik.
2011. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos az
2011. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nincs oda írva hogy mini:)
2011. aug. 2. 14:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Törzskönyve nincs, azt pedig bárki odatudja írni, hogy a szüleinek van. Ráadásul csak egy kép van, amin lehet nem is azok a kutyák szerepelnek. De ha így is képes vagy megvenni, ne gyere panaszkodni az oldalra, hogy átvertek.
2011. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

de oda van írva... úgy veszel kutyát, hogy meg sem nézed rendesen a hirdetést? Az igen...


Apróhirdetés szövege


Törzskönyves szülőktől mini yorkikölykök eladók.



Bárki tudja kamuzni, hogy törzskönyves szülőktől. Mindenki veszi olcsón a rossz minőséget, hát a ti dolgotok, ha később 3szor annyit akartok rá költeni

2011. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
NE VEGYÉL IGY KUTYÁT! Vagy állítass ki törskönyvet és úgy, de én így vettem egy GOLDEN r. ami egy teljesen más kutya.... BELENEMENJ!
2011. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

még ha létezne is olyan hogy mini, azt sem 30.000 Ft-ért adnák, hanem arany ára lenne...


Egyébként tényleg érdekes, hogy néhányan csak a képet meg az árat nézik meg mikor kutyát vesznek...végül is a leírást minek...csak időpazarlás.

2011. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hol laksz?

ha közel érdemes elmenni és nézd meg,onann már látod fajtiszta e vagy nem,szülők törzskönyvét is kérheted.

2011. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt oda van írva, hogy mini, ilyen pedig nincsen, másrészt egy fajtatisztayorki nem ennyibe kerül. Ennyi pénzért yorkshire terrier jellegű keveréket tudsz venni, teljesen kétes genetikával, örökletes betegségekkel terhelve.


Ráadásul nekem a füle is meg a farka is sántít. A Yorki füle ha nem is áll még be ennyi idősen, de azért nem kéne teljesen lógó fülének lennie, és a farkuk sem ilyen szokott lenni.

Szép kis yorki keverék, csak kis türelemmel ilyet menhelyen is találsz, és azzal legalább nem egy szaporítót pénzelsz.

2011. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szaporító. Csak a telefonszámra googliztam rá:

"yorkshire kiskutyák (01/26/11 08:42:44 UTC)

Yorkshire terrier kan kiskutyák törzskönyves szülőktől eladók. Az egyik extra mini a másik mini méretű. Egészségesek, oltva és féregtelenítve vannak, minőségi tápon nevelkednek. Tel:30/417-5843"

[link]


Januárban is hirdettek, tehát ez minimum a második alom idén, csak remélni merem, hogy nem ugyanattól a szukától! Erre már nem lehet azt se ráfogni, hogy "csak egyszeri alom a család Fifikéjétől". Messzire kerüld el az ilyen embereket!

2011. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!