Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem értik meg eggyes...

Miért nem értik meg eggyes emberek hogy olyan nincs hogy "Harcikutya"!?

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 00:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
marketing az anyád :))))))))))))
2015. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is szó szerint marketing az biztos, hogy tényleg ember legyen a talpán aki megkülönbözteti a két kutyát.


Egy régebbi. de idei kutyaújságban volt erről egy cikk. Nah, mondom, most végre tájékozottabb leszek: ennek ellenére hosszú percekig nézegettem a két típust de ettől még az utcán ugyanúgy nem tudom megkülönböztetni őket.



Alapvetően nem is igazán érdekel, de a T. kérdésfelvető tisztára paranoiás. Ez a másik véglet, aki ugyanúgy értelmezés nélkül olvas, illetve a nyomatott betűt szentírásnak véli.

2015. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az. Csak egy kérdést tettem fel! A lényeg h ezeket a fajtákat teljessen férreismerik.

Én több hivatalos oldalon is ezeket olvastam és ink hiszek hozzáértőnek. Kaptam privát üzenetet ,olyan embertől aki ilyen jellegű kutyákkal foglalkozik. Az ő szavára adok és az álításomra 90%ban igazat adott ,úgy arra is h a Pit és az Amstaff nem úgyan az és tény h külsőre szinte (legtöbb esetben) nem lehet megkülömböztetni.

Ám ne keverjük azért össze a tenyésztő kutyáit a szaporítóéval. Az utcán ritkán látni rendes vérvonalú kutyákat.


Köszi a válaszokat.

2015. dec. 9. 14:19
 34/37 anonim ***** válasza:

"a Pit és az Amstaff nem úgyan az "


Majd egyszer kerdezz meg egy igazi szakertot.

2015. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

sziasztok:) 17éve az amerikai pit bull terrier büvöletében élek:)

közös ös az angol staffordshire bullterrier..aztán ebböl tenyésztettek tovább bulldogok és fordulékony terrierek keresztezésőböl egy fajtát,ami egymás elleni harcra a leg ideálisabb...először yankee terrier néven futott aztán lett pit bull terrier...(persze biztos tudja az aki egy fajtának véli) hogy a pit szo mit jelent....pit=4x4m ring ahol küzdenek.aztán késöbb elkezdték szelektálni tovább kiállitási célra az egyedeket...ez lett az amerikai staffordshire terrier. (nem stafi meg stefi meg édesanyám p.csá.a) az amerikai staffordshire terrier fajta standerdjer sokkkal szigorubb ők ezért jobban is hasonlitanak....és azért hiszitek hogy egy fajta mert nem láttatok igazi pitet még...utcán nemigen sétáltatják..azok mixek...ugyanugy nincs kék szinben..az már mix...amstaff mix...egy pit átlagsulya 17-18kg az amstaffé bőven felette..a pitek akár 3-4-5orán át nem álnak meg a pitben..egy amstafftol ez elvárhatatlan...ő maradt show és hobbikutya... köszöntem szives figyelmüket..egy fighter

2015. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
DE VAN HARCIKUTYA miért nem érted meg ???? amstaff pitul redbul németjuhász rotvejler szted mik ölebek ????? eszem eldobom tesi lel
2016. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Drága én elhiszem de látom már eldobtad az eszed.
2016. jan. 3. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!