Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz semmi baja ugye?...

Nem lesz semmi baja ugye? Sokaig fog meg elni, ugye?

Figyelt kérdés
Van egy 5 eves magyar vizsla szukam , tegnap szokasosan bent fekudt a nappaliba a helyen es egyszer csak elkezdett hanyni ,ilyen feher habos nem tudom mit. Latszolag semmi gond nem volt utana kimentunk setalni , bohockodott , szokasos minden. Egesz nap elvolt mint szokott. Este megint hanyt , de ekkor se volt rossz kedve , hat mondom nem tudom hogy mitol van , ivott rendesen , semmi gond nem volt vele. Viszont mara reggelre vert fosott de rendesen , sokat , megy a hasa es veres vmit egyfolytaba. Nagyon megijedtem , egybol hivtuk az allatorvost , jott , beadott neki 3 injekciot es azt mondta holnap reggel koran visszajon es megnezi mi a helyzet. Azota nem fosott , igazabol gyengenek se gyenge , bent fekszik itt mellettem most is , vizet iszik. Es van egy olyan erzesem ha most elovennem a porazat beporogne :) de nagyon felek , sirok is pedig 20 eves fiu vagyok. Konnyek kozott irom ezt most. Nem szeretnem elvesziteni ot , annyira szeretem , a legjobb tarsam 5 eve. O mindig felviditott annyira nem tudom elmondani mit jelent nekem. Es csak most gondolok bele milyen lenne ha elvesztenem , nem akarom. Meg csak 5 eves , legalabb meg ennyit akarok vele. Ugye semmi baja nem lesz? Holnap munka utan mehetek vele a dombra setalni ugye? Estenkent hallhatom tv kozbe ahogy elegedetten mormol. Ugye velem lesz meg.... Nem tudom mit tegyek , itt leszek melette amig nem.megyekndolgozni. nagyon felek.
2015. dec. 15. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ne ömlengj!!! Fogd a kutyát és vidd orvoshoz!!!!!!!


Mindenki szereti a kutyáját aki egy kicsit is felelős gazdi, de én nem bírnám otthon kényelmesen várni az orvost, hanem fognm és elvinném egy normális felszerelt rendelőbe és kivizsgáltatnám!


Mit kezel ez az orvos??? Azt se tudja mi baja ...........

2015. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Felnott letedre eletkeptelen vagy. Tettekkel segits a kutyuson, ne szavakkal! Te magadat szereted, nem a kutyat.
2015. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
mit mond az orvos mi a baja? Remelem hogy tenyleg helyrejon. Kap tovabbi injekciokat vagy gyogyszert?
2015. dec. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kosz a banto szavakat, te vagy az isten. Szanalmas de en nem alacsnyodok a te szintedre , nyilvan 20 evesen eletkeptelen vagyok hogy en tartom el a csaladom , dolgozok napi 16 orat , mellette csinalom itthon a dolgokat. De te nezzel le nyugodtan , sokan tettek mar , de en tovabb latok nalad. Egyebkent akit erdekel , es nem csak itt fikazodik rajtam, a kutyus meggyogyult. Mar "kutya" baja ;). Ugyanolyan kis bohoc mint volt. Legjobb tars , benne nem fogok csalodni. O nem olyan hatalmas ur mint itt paran hogy engem ismeretlenul ocsaroljon. O egy oszinte szeretetremelto barat.e
2015. dec. 19. 13:22
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem arra ertettem az eletkeptelenseget, hogy nem vagy jo csaladfenntarto. Hanem hogy csak varod az orvost, aki hazhoz jon. Nem tudhattam, hogy 16 orat dolgozol. Orulok, hogy a kutyus jobban van.

Ne haragudj, szivbol sajnalom a bunkosagomat.😢

2015. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Csak tudod videken lakom. A legkozelebbi nagyobb varos van vagy 50 km re. Autom nincsen. Gondolom egy olyan klinikan 30 40 ezer alatt szova se allnak veled , ha a kutya ott kopi ki a lelket akkor se. Es sajnos azert nem keresek milliokat. Teny hogy nem keresek rosszul , mert mint latod van netem :D de sok igy is a kiadas sajnos. Egyebkent en sem gondoltam volna hogy mara mar olyan lesz mint 2 hete :D le se lehet loni :D bar most neztem es a fulebe vannak ilyen kiutes szeru valamik ami viszket neki szerintem , varok 1 2 napot hatha elmulik , meert a fejen is volt de az elmult. Majd
2015. dec. 19. 13:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Fuuu az jo en is videki voltam, de hal istennek olcsobb volt es hatasosabb a kezeles, mint itt a fovarosban. A macskam megfazott, elkertek erte 20 ezret. Es meg sem gyogyult. Videken 1800 forintert kapott egy szurit es teljesen felepult. Lehet, hogy fulatkaja van, kenegesd babaolajjal vagy olivaolajjal, abban megfulladnak az eloskodok, addig mig nem jon az orvos. A macskamon bevalt, o mar 15 eves lesz☺ es o az eletem, 7 eves korom ota velem van, most vagyok 22.
2015. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
6%

13/17 es voltam, nagyon orulok hogy helyrejott a kiskutyad, a frocsogokkel nem kell torodni. En egy nagyon gazdag orszagban elek es itt is elofordul hogy hazhoz hivjak az allatorvost mert nem lehet odavinni az allatot eppen. Pl. eleg vicces lenne mondjuk a tobb mazsas lovamat elvinni a rendelobe, sot ha idos ember szorul ra hirdetik is mint plusz szolgaltatast hogy szivesen kijon a hazhoz az allatorvos es ellatja a kutyat, cicat. Sok magyar agya ugy be van gyepesedve hogy az mar nevetseges. Nyilvan ha szukseges akkor ha megvizsgalta az allatorvos akkor vagy maga viszi be a korhazba ha mondjuk infuziora kell kotni vagy a gazda teszi ha be tudja vinni.

Egyebkent igazad van sok ember annyit se er mint a kis kutyusod laban a korom. Legyen szep karacsonyotok es meg sok hosszu evetek egymassal oromben, egeszsegben!

2015. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!